Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Неділя
29 Травня
мін. +10°
макс. +20°
Назва громади Склад громади Старости сіл Голова громади Контакти громади Коротка інформація
Вишгородська міська рада

місто Вишгород

село Осещина

село Хотянівка

Бойко Максим Миколайович

– староста сіл

с.Хотянівка,

с.Осещина.

Момот Олексій Вікторович

07301 м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1

Тел./факс: (04596) 54-203

Електронна адреса: info@vyshgorod-rada.gov.ua

Офіційний сайт: vyshgorod-rada.gov.ua

Кількість рад, що об’єдналися: 2

Площа територіальної громади: 93.7 км 2

Чисельність населення громади: 33276

Кількість закладів, що надають первинну медичну допомогу: 9

Димерська селищна рада

село Абрамівка

село Андріївка

село Богдани

село Вахівка

село Володимирівка

село Глібівка

село Гута-Катюжанська

село Демидів

селище міського типу Димер

село Дмитрівка

село Дудки

село Каменка

село Катюжанка

село Козаровичі

село Круги

село Литвинівка

село Лісовичі

село Любидва

село Любимівка

село Миколаївка

село Овдієва Нива

село Пилява

село Рикунь

село Ритні

село Рихта

село Рови

село Розтісне

село Рудня-Димерська

село Савенки

село Сичівка

село Сухолуччя

село Толокунь

село Федорівка

село Ясногородка

Федоренко Наталія Костянтинівна староста сіл –

с.Рови, с.Розтісне,

с.Круги, с.Федорівка,

с.Любимівка,

с.Андріївка, с.Сичівка, 

с.Каменка.

 

Савиченко Тетяна Іванівна 

староста сіл –

с.Богдани,

с.Овідєва Нива,

с.Пилява,

с.Ритні с.Рихта,

с.Сухолуччя,

с.Толокунь,

с.Дмитрівка.

 

Козаченко Наталія Анатоліївна

староста сіл –   с.Рудня-Димерська,

с.Володимирівка,

с.Вахівка с.Любидва,

с.Гута-Катюжанська.
 Мельниченко Олександр Миколайович

староста села  

с.Демиді.

 

Осадча Анна Анатоліївна

староста сіл –

с.Катюжанка,

с.Абрамівка,

с.Савенки,

с.Дудки.

 

Овсієнко Володимир Сергійович 

староста села

Козаровичі.

 

Андрієнко Анатолій Анатолійович

староста сіл –

с.Литвинівка,

с.Лісовичі,

с.Миколаївка,

с.Рикунь.

 

Довгопола Ольга Володимирівна 

староста сіл –

 с.Глібівка,

с.Ясногородка.

Підкурганний Володимир Володимирович

07330, Київська обл.,

Вишгородський р-н, смт Димер, вул. Соборна, 19

Тел.: (04596)3-13-85

Факс: (04596)3-13-66

Електронна адреса: dymer.rada@gmail.com

Офіційний сайт: dymer.rada.org.ua

Кількість рад, що об’єдналися: 15

Площа територіальної громади: 956.0 км 2

Чисельність населення громади: 21042

Кількість закладів, що надають первинну медичну допомогу: 8

Новопетрівська сільська рада

село Гута-Межигірська

село Лютіж

село Нові Петрівці

село Старі Петрівці

Савенок Тамара Григорівна – староста сіл Лютіж та Гута-Межигірська.

 

Антонюк Альона Анатоліївна -староста села Старі Петрівці.

Старенький Радіон Миколайович

07354, Київська обл.

Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 171

тел.: (04596) 4-66-10

веб-сайт: www.novipetrivtsi-rada.gov.ua

електронна адреса: npetrivtsi@gmail.com

Кількість рад, що об’єдналися: 3

Площа територіальної громади: 192.3 км 2

Чисельність населення громади: 12001

Кількість закладів, що надають первинну медичну допомогу: 3

Пірнівська сільська рада

село Боденьки

село Вища Дубечня

село Воропаїв

село Жукин

село Лебедівка

село Нижча Дубечня

село Новосілки

село Пірнове

село Ровжі

село Сувид

Михайленко Сергій Іванович староста сіл –

с. Сувид, с. Боденьки.

 

Охай Олена Володимирівна староста сіл –  с. Жукин, с. Ровжі.

 

Несин Олег Іванович староста сіл – с. Воропаїв.

 

Бендик Владислав Валерійович староста села

Вища Дубечня.

 

Ребекевша Катерина Сергіївна староста сіле Нижча Дубечня.

 

Кисіль Владислав Петрович староста села Лебедівка.

 

Корінь Світлана Григорівна староста сула Новосілки.

Книжников Сергій Олександрович

07342, Київська обл.

Вишгородський р-н, с. Пірнове, вул. Спортивна, 1

тел.: (04596) 4-83-91

електронна адреса: PIRNOVO-SR@ukr.net

Кількість рад, що об’єдналися: 8

Площа територіальної громади: 727.1 км 2

Чисельність населення громади: 6764

Кількість закладів, що надають первинну медичну допомогу: 4

Іванківська сільська рада

село Білий Берег

село Блідча

село Болотня

село Буда-Полідарівська

село Варівськ

село Верхолісся

село Воропаївка

село Горностайпіль

село Губин

село Димарка

село Дитятки

село Доманівка

село Жерева

село Жеревпілля

село Жміївка

село Запрудка

село Заруддя

село Захарівка

село Зимовище

село Зорин

селище міського типу Іванків

село Калинове

село Карпилівка

село Ковалівка

село Коленці

село Коленцівське

село Красилівка

село Кропивня

село Кухарі

село Лапутьки

село Леонівка

село Людвинівка

село Макарівка

село Мала Макарівка

село Медвин

село Мокра Корма

село Мусійки

село Нові Макалевичі

село Нові Соколи

село Обуховичі

село Олива

село Олізарівка

село Оране

село Осовець

село Пироговичі

село Підгайне

село Піски

село Полідарівка

село Поталіївка

село Потоки

село Прибірськ

село Рахвалівка

село Розважів

село Рокитна Слобода

село Рудня-Левківська

село Рудня-Сидорівська

село Рудня-Тальська

село Рудня-Шпилівська

село Русаки

село Сидоровичі

село Слобода-Кухарська

село Соснівка

село Ставрівка

село Станішівка

село Старий Міст

село Старі Соколи

село Старовичі

село Степанівка

село Страхолісся

село Сукачі

село Термахівка

село Тетерівське

село Федорівка

село Феневичі

село Фрузинівка

село Хочева

село Чкаловка

село Шевченкове

село Шпилі

село Яхнівка

 

Пап’ян Наталія Олександрівна

– староста сіл

с. Блідча,

с. Коленцівське, 

с. Леонівка,

с. Коленці.

 

Скопич Алла Вікторівна

– староста сіл

с. Варівськ,

с. Людвинівка,

с. Рахвалівка.

 

Поповська Ольга Вікторівна

– староста сіл

с. Димарка,

с. Рудня-Левківська,        с. Старий Міст,

с. Шевченкове.

 

Оніс Світлана Іванівна

– староста сіл

с. Дитятки,

с. Фрузинівка, с.Зорин.

Ковальчук Галина Іванівна

– староста сіл

с. Жміївка,

с. Верхолісся.

 

Сивченко Оксана Володимирівна

– староста сіл

с. Заруддя,

с. Калинове,

с. Осовець,      

с. Слобода-Кухарська.

 

Отрошенко Наталія Миколаївна

– староста сіл

с. Кропивня, с. Мокра Корма, с. Рудня-Сидорівська.

 

Герасименко Галина Іванівна

– староста сіл

с. Кухарі, с. Підгайне,

с. Яхнівка.

 

Онопрієнко Людмила Степанівна

– староста сула Сукачі.

 

Резанова Валентиина Андріївна

– староста сіл

с. Мусійки,

с. Поталіївка.

 

Лозенко Оксана Михайлівна

– староста сіл

с. Обуховичі, с. Станішівка.

 

Зборовська Ольга Степанівна

– староста села

Олізарівка.

 

Гурженко Володимир Миколайович

– староста сіл

с. Олива,

с. Старовичі,

с. Захарівка.

 

Давиденко Василь Дмитрович

– староста сіл

с. Прибірськ,

с. Пироговичі.

 

Сміян Тетяна Миколаївна

– староста сіл

с. Піски,

с. Ковалівка,

с. Доманівка,

с. Карпилівка.

 

Старжинська Валентина Василівна

– староста сіл

с. Розважів,

с. Жеревпілля,

с. Жерева,

с. Ставрівка,

с. Шевченкове.

 

Лашко Ірина Володимирівна

– староста сіл

с. Страхолісся, с. Медвин.

 

Чалий Віктор Іванович

– староста сіл

с. Сидоровичі,

с. Полідарівка,

с. Буда Полідарівська.

 

Олексієнко Микола Миколайович

– староста сіл

с. Термахівка,

с. Чкаловка.

 

Василенко Олена Степанівна

– староста села

Тетерівське.

 

Козаченко Галина Іванівна

– староста сіл

с. Феневичі,

с. Соснівка,

с. Рудня-Тальська,

с. Рудня-Шпилівська

 

Грищенко Наталія Миколаївна

– староста сіл

с. Шпилі,

с. Білий Берег,

с. Воропаївка,

с. Зимовище,

с. Рокитна Слобода.

Свириденко Тетяна Дмитрівна

07201, Київська обл., Іванківський р-н, смт Іванків, вул. Івана Проскури, буд. 47

Адреса електронної пошти:

isr.08@ukr.net

Телефони:

0459151601

Факс:

0459151601

Кількість рад, що об’єдналися: 27

Площа територіальної громади: 1779.6 км 2

Чисельність населення громади: 28798

Кількість закладів, що надають первинну медичну допомогу: 11

Поліська сільська рада

село Буда Вовчківська

село Буда-Радинська

село Вересня

село Вовчків

село Городещина

село Дубова

село Дубова

село Залишани

село Зелена Поляна

село Зірка

село Калинівка

селище міського типу Красятичі

село Левковичі

село Лісове

село Луговики

село Максимовичі

село Мар’янівка

село Міхлівщина

село Млачівка

село Нівецьке

село Омелянівка

село Рагівка

село Радинка

село Романівка

село Стара Марківка

село Стещина

село Стовпне

село Федорівка

село Черемошна

село Шкнева

 

Бойко Володимир Федорович

– староста сіл

с.Володарка,

с.Городещино, с.Дубова,

с.Дубова, с.Міхлевщина.

 

 

Сікорська Тамара Вікторівна

– староста сіл

с.Романівка, с.Черемошня, с.Нівицьке,с.Стещина, с.Калинівка.

 

 

Романенко Ірина Павлівна

– староста сіл

с.Радинка,

с.Буда- Радинська,

с.Федорівка, с.Омелянівка.

 

Кучеренко Ірина Іванівна

– староста села

 Максимовичі.    

 

Земська Світлана Іванівна

– староста села

Млачівка.    

 

Недогибченко Тетяна Дмитрівна

– староста сіл

с.Мар’янівка,

с.Зелена Поляна.

 

Шевчук Тетяна Дмитрівна 

– староста сіл

с.Луговики,

с.Зірка.  

 

 

Гончаренко Олена Володимирівна 

– староста села

Рагівка.  

 

 

Лук’яненко Олександр Дмитрович

– староста сіл

с.Вовчків,

с.Буда Вовчківська, с.Стовпне,

с.Шкнева,

с. Стара Марківка.  

 

Мишко Оксана Михайлівна с. Залішани, с.Вересня

Гаращенко Олена Миколаївна

07053. Красятичі, вулиця Воздвиженська, буд. 81, смт, Київська обл.

Телефон:

04592 51544

Кількість рад, що об’єдналися: 14

Площа територіальної громади: 563.8 км 2

Чисельність населення громади: 5391

Кількість закладів, що надають первинну медичну допомогу: 2

Славутицька міська рада

місто Славутич

 

Фомічев Юрій Кирилович

07101, Україна Київська обл., м. Славутич, Центральна площа, 7 тел. (04579) 2-75-55 факс. (04579) 2-68-68 e-mail: vykonkom@slav.gov.ua

Кількість рад, що об’єдналися: 1

Площа територіальної громади: 20.5 км 2

Чисельність населення громади: 24685

Кількість закладів, що надають первинну медичну допомогу: 8