Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
П’ятниця
03 Липня
мін. +21°
макс. +31°
ГОЛОВА ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Кириченко Ростислав Миколайович

Народився 8 серпня 1985 року в с. Лютіж Вишгородського району Київської області. Українець, громадянин України.

Закінчив у 2002 році Лютізьку загальноосвітню школу, вступив до Національного аграрного університету, де здобув кваліфікацію магістра з фінансів. За час навчання у вузі проходив стажування за контрактом у Великій Британії, працював контролером якості виробленої продукції S&A Produce.

В подальшому, у 2011 році закінчив Інститут післядипломної освіти КНУ ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».


Працював на різних державних посадах у Вишгородській районній державній адміністрації, Київській обласній державній адміністрації та Київській обласній раді:

З 2008 по 2010 р. р. – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Вишгородської райдержадміністрації та в подальшому призначений начальником відділу.

З 2010 по 2011 р. р. – головний контролер-ревізор відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Контрольно-ревізійного управління в Київській області.

З 2011 по 2012 р. р. – завідувач сектору аналізу ефективності управління майном спільної власності управління з питань власності Київської обласної державної адміністрації.

З 2012 р. працював заступником директора Комунального підприємства Київської обласної ради «Друкар» та в подальшому призначений директором.

З 2015 р. голова Вишгородської районної в Київській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

У 2015 році був обраним депутатом Вишгородської районної ради по територіальному виборчому округу №8 Абрамівської сільської ради.

12 листопада 2015 року на установчій сесії Вишгородської районної ради VII скликання був обраний головою ради.

Нагороджений Подякою Міністерства соціальної політики України.

Одружений. Виховує чотирьох дітей.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Телефони приймальні: (04596) 22 122

Дні прийому громадян: середа з 09:00 до 13:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Ганіцька Марина Сергіївна

Народилася 20 серпня 1978 року в селі Синяк Вишгородського району Київської області, громадянка України.

З вересня 1984 року до липня 1993 року навчалася у Синяківській неповній середній школі, а з вересня 1993 року по липень 1995 року у Гаврилівській середній школі, де здобула загальну середню освіту.

З вересня 1995 року до липня 2000 року навчалася в Київському університеті імені Тараса Шевченка. Де отримала вищу освіту за спеціальністю: «викладач історії».

З вересня 1999 року працювала в Синяківській школі I-II ступенів на посаді вчителя, а з 2009 року на посаді директора Синяківської ЗОШ I-II ступенів.

З 2006 року по 2015 рік депутат Синяківської сільської ради.

З 2015 року по теперішній час депутат Вишгородської районної ради.

26 січня 2018 року на позачерговій двадцять шостій сесії Вишгородської районної ради VII скликання була обрана заступником голови Вишгородської районної ради.

Одружена.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Службовий телефон: (04596) 22 123

Дні прийому громадян: четвер з 09:00 до 13:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік
КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО АПАРАТУ

Сірченко Катерина Григорівна

Народилася 11 травня 1991 року в м. Фастові Київської області.


У 2008 році закінчила Фастівську загальноосвітню школу з відзнакою і в тому ж році вступила на перший курс юридичного факультету Академії муніципального управління, яку закінчила у 2012 році і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра права.


По закінченню Академії муніципального управління почала трудову діяльність у виконавчому апараті Київської обласної ради на посаді головного спеціаліста відділу з питань депутатської діяльності та зв’язків з органами місцевого самоврядування та продовжила навчання (заочна форма) на юридичному факультеті Академії муніципального управління. У 2013 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» (спеціалізація «Державне управління та місцеве самоврядування») та здобула кваліфікацію юрист.


З грудня 2012 року призначена на посаду помічника голови ради відділу забезпечення керівництва (патронатна служба) виконавчого апарату Київської обласної ради.


З серпня 2013 року – головний спеціаліст відділу нормативно-правової роботи юридичного управління виконавчого апарату Київської облради.


З червня 2014 року – заступник начальника відділу нормативно-правової роботи юридичного управління виконавчого апарату Київської облради.


З грудня 2015 року – начальник відділу з юридичного забезпечення та нормативно-правової роботи виконавчого апарату Вишгородської районної ради.


З лютого 2017 року – керуючий справами виконавчого апарату Вишгородської районної ради.


Нагороджена Подякою та Почесною грамотою Київської обласної ради.


Неодружена, дітей не має.