Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
21 Травня
Звіт депутата Вишгородської  районної  ради VIII скликання Кожанова Костянтина Станіславовича

Звіт депутата Вишгородської  районної  ради VIII скликання Кожанова Костянтина Станіславовича за грудень 2022 – грудень 2023.

Обраний на місцевих виборах від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Уповноважений представник депутатської фракції «Європейська солідарність» у Вишгородській районній раді. Член постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовності, свободи слова та засобів масової інформації.

Адреса громадської приймальні: м. Вишгород, пр. Шевченко, 1, 1 поверх.

Приймальні дні: Середа з 13.00 до 14.00. Контактний телефон: 380638860633

  1. Зустрічі із громадянами:

За звітний період мною прийнято 46 громадян, проведено 83 зустрічей з мешканцями виборчого округу.

  1. Діяльність у раді: 

Не пропустив жодного пленарного засідання сесій Вишгородської районної ради VIII скликання, загалом прийняв участь в роботі 5-ти сесій.

Активно виступав на сесіях, вносив пропозиції до їх рішень та порядку денного, брав участь у підготовці проектів рішень.

Прийнято  65 рішень районної ради.

  1. Діяльність в окрузі: 

Моя депутатська діяльність спрямована на захист інтересів громадян та виконання доручень виборців, у межах повноважень, наданих мені чинним законодавством України. Намагаюсь весь час працювати так, щоб виправдати Вашу довіру.

Як депутат Вишгородської районної ради закріплений за Пірнівською та Вишгородською територіальними громадами, представляю та захищаю інтереси, як своїх виборців, так і працюю з усіма жителями Вишгородського району, завжди радий допомагати кожному в міру своїх можливостей та повноважень. 

 

З повагою    

депутат Вишгородської районної ради                                    Костянтин КОЖАНОВ