Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
15 Червня
Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Вишгородської районної ради VІІІ скликання Гальчука Анатолія Павловича

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Вишгородської районної ради VІІІ скликання Гальчука Анатолія Павловича за період з грудня 2022 по грудень 2023.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», звітую про перший рік депутатської роботи у Вишгородській районній раді VIII скликання.

Обраний депутатом Вишгородської районної ради на місцевих виборах від  Київської  обласної організації політичної партії «Слуга народу».

Рішенням районної ради обраний членом Член постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

З травня 2023 року працюю позаштатним радником голови Вишгородської районної ради на громадських засадах.

Як депутат Вишгородської районної ради, закріплений за Петрівською та Пірнівськими територіальними громадами. Також я є членом депутатської фракції партії «Слуга Народу» у Вишгородській районній раді.

Під час виконання депутатських обов’язків протягом звітного періоду взяв участь у 2 пленарних засіданнях, а такожу 2 засіданнях постійної комісії. Взяв участь у розгляді 21 питань. Особисто брав участь в обговореннях та голосуваннях.

Долучений до благодійних ініціатив, що мають на меті допомогти ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення.

Протягом 2023 року активно співпрацював з муніципалітетами польських міст Ожарув-Мазовецький та Гродзиськ-Мазовецький з метою налагодження співробітництва та обговорення майбутньої співпраці.

Представляв інтереси Вишгородської районної ради при підписанні Угоди про співпрацю між Ожарув-Мазовецьким (республіка Польща) та Вишгородським районом.

Працюю й надалі на  благо Вишгородського району, продовжуючи робити все для забезпечення соціально-економічного розвитку  наших громад.

 

Дякую виборцям за довіру, а колегам – за співпрацю!

 

З вірою в Перемогу,    

депутат Вишгородської районної ради                                               Анатолій ГАЛЬЧУК