Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
21 Травня
Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Вишгородської районної ради VІІІ скликання Царьова Андрія Миколайовича

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Вишгородської районної ради VІІІ скликання Царьова Андрія Миколайовича за період з грудня 2022 по грудень 2023.

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний не рідше одного разу на рік звітувати перед виборцями відповідного виборчого округу.

У Вишгородській районній раді виконую свої повноваження перебуваючи в постійній комісії з питань комунальної власності, розвитку промисловості, підприємства та інфраструктури, яка в межах своїх повноважень займається підготовкою, розглядом проєктів рішень, що виносяться на пленарні засідання сесій районної ради.

Як депутат районної ради закріплений за Поліською та Петрівською територіальними громадами Вишгородського району.

В своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», іншими нормативними та підзаконними актами.

Одним із напрямків депутатської роботи є взаємодія з виборцями, адже головним завданням депутата є представлення і захист прав та інтересів громадян. Для вирішення висловлених у зверненнях проблемних питаньмною направлялися депутатські звернення до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також проводилися особисті виїзди на місця. На підставі цього було розв’язано значну кількість проблемних питань, пов’язаних з ремонтом прибудинкових територій, ефективного використання державного майна, забезпечення соціального захисту найменш захищених категорій населення.

Протягом звітного періоду здійснено 6 виїздів  в межах Поліської територіальної громади Вишгородського району на яких було обговорено ряд проблемних питань мешканців громади. У результаті аналізу скарг та заяв громадян було підготовано відповідні депутатські запити для вирішення порушених питань.

Окрім того, протягом звітного періоду неодноразово вирішував питання щодо надання гуманітарної допомоги громадянам, питання відбудови житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Мною було здійснено ряд важливих зустрічей та проведено перемовини  з польськими партнерами та закордонними благодійниками для надання допомоги постраждалим від російської агресії в територіальних громадах Вишгородського району.

Важливими для себе вважаю питання, що стосуються благоустрою населених пунктів нашої області, відновлення зруйнованої інфраструктури та соціального захисту населення.

З повагою    

депутат Вишгородської районної ради                                                                 Андрій ЦАРЬОВ