Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
15 Червня
Звіт про роботу депутата Вишгородської районної ради VIII скликання Шморгуна Леоніда Григоровича

ЗВІТ  про роботу депутата Вишгородської районної ради VIII скликання Шморгуна Леоніда Григоровича, за 2023 рік.

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний не рідше одного разу на рік звітувати перед виборцями відповідного виборчого округу.

До складу Вишгородської районної ради VIII-го скликання був обраний депутатом від політичної партії «Слуга Народу».

Рішенням сесії мене було обрано членомпостійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку і боротьби з корупцією, а в грудні 2023року обраний заступником голови цієї комісії.

Оскільки 2023 рік став роком продовженням повномасштабного вторгнення росії в Україну, що зумовило зосередити увагу на тих напрямах, які б сприяли нашій перемозі над агресором. Війна внесла корективи і в усталену систему проведення пленарних засідань районної ради і постійних комісій. Практично у всіх із них, в тій чи іншій мірі, приймав участь. В цих умовах змінив традиційну форму прийому громадян, а значно більше уваги приділяв зустрічі з громадянами на місцях. Як депутат, закріплений за Вишгородською та Пірнівською територіальними громадами.

Місце прийому громадян заплановано щосереди з 10 до 14 год. в приміщенні Вишгородської районної ради ветеранів, м. Вишгород, вул. Набережна, 4Д.

Отримано заяв та скарг (60 звернень), з них колективных 5. Вирішено заяв та скарг особисто депутатом 50.

 Спрямовано​ для​ вирішення​ до​ інших органів​ таустанов

5.У зв’язку з продовженням повномасштабного вторгнення,  прийом громадян в даний період відбувався переважно в он-лайн режимі через zoom, GoogleMeet та за постійного зв’язку на Viber, Telegram, Messenger та WhatsApp де розглянуто 50 звернень від мешканців.

Зустрічі із громадянами

За  звітний  період мною прийнято 50 громадянпроведено зустрічей з 384 мешканцями виборчого округу.

1. Лютий  в будинку культури «Енергетик» м.Вишгород, зустріч із учасниками хору «Ветеран» з нагоди 15-річчя від дати створення.
2. Червень – в Національному парку «Межигір’я», с.Нові Петрівці, щодо проблемних питаньдіяльності унікального парку на території Вишгородщини.
3. Липень – в приміщенні Вишгородської районної організації ветеранів, м.Вишгород, актуальні питання щодо участі у підтримці ветеранів і громадян які гостро потребують гуманітарної допомоги.
4. Липень – в приміщенні Вишгородської районної організації ветеранів м.Вишгород, організаційні питання щодо відзначення 50-ти річчя з дня утворення Вишгородського району.
5. Липень – в приміщенні Вишгородської районної організації ветеранів м.Вишгород, презентація книги «Дзвони пам’яті» підготовленої мною про історію населених пунктів Поділля України. За участі фундаторів Вишгородського району Сергійчука М. І., Дорошенко О.А.
6. Серпень – в приміщенні Вишгородської районної державної адміністрації, м.Вишгород. Урочисте засідання з нагоди 50-річчя з дня утворення Вишгородського району, був нагороджений Грамотою як почесний громадянин Вишгородського району
7. Вересень – в приміщенні Вишгородської районної організації ветеранів м.Вишгород, проведено психотренінг з виборцями про особливості поведінки в умовах воєнного стану, за участю психолога Мальцевої Наталії.
8. Жовтень – в приміщенні Вишгородської районної організації ветеранів м.Вишгород. З нагоди дня людей поважного віку, Дня Ветерана. За участі учасника бойових дій в період повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну Помажака М.І.
9. Листопад – в приміщенні клубу села В.Дубечня, Пірнівської територіальної громади.
10.Традиції українського народу:
– храмові свята. За участі заступника Пірнівського сільського голови Березинець Г.І.
– звіт депутата перед виборцями
11. Грудень – в приміщенні Вишгородської міської організації ветеранів м.Вишгород, вулБ.Хмельницького 7. Вишгород – місто енергетиків. Прийняв участь у організації шахматного турніру на честь Дня енергетика.
12. 29 грудня – в приміщенні Вишгородської міської організації ветеранів м.Вишгород, вул,Б.Хмельницького 7. Звіт перед виборцями, членами жіночого клубу «Активне дозвілля» при міській організації ветеранів, які впродовж двох років на волонтерських засадах виготовляють для потреб ЗСУ та військових госпіталів відповідні речі. 

Діяльність у раді

Під час виконання депутатських обов’язків за звітний період мною відвідано 4 пленарних засідань сесії, а також 4 засідань постійної комісії членом якої я є. Здійснено виступів на сесії 8 (з трибуни, з місця).

Відвідано 4​ засідань постійної комісії.

Комісією розглянуто 47​ заяв  та звернень, вирішено​ 46.

Подано 6 проєктів рішень районної ради. Серед них наступні:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 02.12.2020 №12-01-VІІІ «Про обрання голів та складу постійних комісій Вишгородської районної ради VІІІ скликання із змінами 06.12.2022». №260-20-VІІІ
2. Про дострокове припинення повноважень депутата Вишгородської районної ради Сорокуна А.Д. 30.03.2023 року. № 273-20-VІІІ
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 02.12.2020 №13-01-VІІІ «Про утворення колегії Вишгородської районної ради VІІІ скликання та затвердження положення про неї» зі змінами від 04.05.2023. №291-20-VІІІ
4. Про затвердження списку присяжних вишгородського районного суду київської області від 09.06.2023. №296-20-VІІІ
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 14.03.2019. № 173-36-VІІ «Про реорганізацію комунального закладу «Димерська районна лікарня» Вишгородської районної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської районної ради» 05.12.2023. №316-20-VІІІ

Підготовлено та надіслано 4 звернень.

Діяльність в окрузі

За звітний період виконано наступні передвиборчіобіцянки та вирішені наступні проблеми:

1. Прийняв участь у створенні та організації благоустрою парку у селі Н.Дубечня, за підтримки місцевих депутатів і мого помічника Топчія С.О.
2. Сприяв вирішенню проблеми щодо придбання кормів для власників ВРХ.
3. Сприяв через свого помічника депутата Топчія С.О. ветеринарному обслуговуванню тварин на волонтерських засадах.
4. Сприяв в організації допомоги військовим на придбання автомобіля для потреб ЗСУ в Луганській області.
5. За моєї участі в листопаді – грудні передано 54 продуктових набори для важко хворих жителів міста Вишгород.

За звітній період зроблено для допомоги ЗСУ, ТрО, ДФТГ, переселенцям, в організації гуманітарної допомоги наступне:

1. Для дітей вимушених переселенців до Великої Британії, викладав в якості  професора, волонтера Історію України за програмою міністерства освіти і науки для учнів 6-9 класів, які навчалися в Британських школах міста Вокінг ( передмістя Лондона), ( в період січень-травень місяці, в тому числі в режимі онлайн).
2. У вересні 2023р. в якості голови зареєстровано ГО «Перший всеукраїнський центр надання правової і соціальної допомоги учасникам боротьби за територіальну цілісність країни». та організував роботу у сфері надання всебічної волонтерської допомоги ЗСУ та іншим військовим підрозділам для організації оборони держави від збройної агресії РФ.
3. Для надання відповідної допомоги ЗСУ, ТрО, ДФТГ, переселенцям
виступив співзасновником ТОВ «Світ та партнери» і відповідні пропозиції надіслані МОУ.
4. Приймав участь в організації надання гуманітарної допомоги для цивільного населення міст Миколаїв, Херсон, (всього обсягом 80 тонн, в тому числі продуктів харчування, одягу, колясок для інвалідів, медичних аптечок, ковдр) через громадську організацію «Окремий відокремлений підрозділ», керівник Міщенко М.Г., м.Миколаїв.
5. Благодійна організація  «Благодійний фонд «Захисники Вітчизни»» (де я є співзасновником) було надано продуктових наборів на суму 15 тис. грн. для добровільного формування «Запорізька територіальна оборона «ЩИТ»» командир підрозділу Ігор Мартинюк.
6. Розпорядженням  Вишгородської районної ради на запрошення компанії С2Р s.r.o. – NEXARS від 10 вересня 2023 року в період з 14 вересня по 14 жовтня 2023 року перебував у відрядженні у м.Брно, Чеська республіка (та інших країнах Європи) для участі в переговорному процесі з питань надання відповідної підтримки столичному регіону України (джерело фінансування – власні кошти).
7. За моєї участі через волонтерську групу «Біличанські котики» ВГО «Козацька територіальна оборона» для Грузинського легіону (м.Київ, м.Ізюм) було передано у грудні місяці: продукти харчування, одяг, теплу білизну, постільна білизна на загальну суму 5 тис грн.

Робота над депутатськими зверненнями

Підготовлені звернення:

1.У червні 2023 року на звернення до мене представників ГОМСТ  «КЕДР-1,2,3,4,6,7» села Новосілки  підготував депутатське звернення директору ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія» С.Л. Сохатюкущодо надання копії договору  на відпуск електроенергії даному садовому товариству

2.Грудень 2023р звернення до керівництва КП «Вишгородтепломережа» ВМР Тарану О.В. стосовно заборгованості за подачу теплової енергії у приміщення Вишгородської районної організації ветеранів війни, праці і збройних сил (за період з 2021 по 2022 роки).

3. Підготував звернення голові Вишгородської районної ради Ірині Правдивій, за проханням Чеської компанії «NEO NEXARS» відрядити мене до Чехії, щоб налагодити організаційні заходи по наданню допомоги з питань реабілітації учасників бойових дій (вересень-жовтень).

4. На запрошення Угорської компанії «TURBOSOFT», яка здійснює свою діяльність у сфері інформаційних технологій включаючи програмну розробку систем управління компанією та пов’язану з цим мережеву побудову, закупівлю обладнання та системний моніторинг, передбачається відвідати Угорську компанію для проходження курсу підготовки з метою запровадження організаційних заходів по наданню допомоги з питань впровадження інформаційних технологій в гуманітарній сфері Київського регіону.

5.В липні 2023року як співзасновник товариства ТОВ «Отаман Діфенс» спільно з ТОВ «Науково-інженерний центр випробувань виробів та матеріалів захисту» та ТОВ «Завод вуглецевих композитних матеріалів» налагодили виробництво керамічних бронепластин з амортизувальними елементами, керамічних балістичних захисних елементів і спрямували дані пропозиції до Міністерстваоборони України для співпраці.

6. Підготовлено і спрямовано лист голові Київської обласної організації
ПП «Слуга Народу» щодо дострокового розірвання договору оренди на приміщення в якому знаходиться Вишгородська районна рада ветеранів війни праці і збройних сил, де я виконую обов’язки голови, який надіслано в липні 2023.

7.На звернення до мене вимушено переміщеної особи  мешканки м.ДонецькаСоколової М.Ф., підготував у червні лист на ім’я  Київського міського голови, щодо надання ФОП «Соколов Ю.С.» в орендне користування нежитлових приміщень за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 60 літ. В.

Наукове супроводження депутатської діяльності:

1. Прийняв участь в Міжнародній науково-практичній конференції “Стратегії управління інноваціями в сучасній економіці”, сс.133-137 Одеса, Україна, 1 вересня  2023 року. Опубліковано тези: «Концептуальні засади публічного управління інноваціями в агросфері».Дані матеріали можуть бути використані для розвитку територіальних громад району і країни в цілому;
2. прийняв участь в I Міжнародній науково-практичній конференції “MODERN RESEARCH IN SCIENCE AND EDUCATION” США Чикаго,14-16 вересня 2023 року, опубліковано тези:«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ЕТАПУ ТРАНСФОРМАЦІЇ СИСТЕМИ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ». Дані матеріали можуть бути використані для розвитку територіальних громад району і країни в цілому;
3. Shmorgun L. G., Degodyuk E. H., Kotsiuba O. P. «Strategic principles of Sustainable Development ofpostwar reconstruction of Ukraine» «Стратегічні засади сталого розвитку післявоєнної розбудови України», колективна монографії, – «Національна стійкість як стратегія забезпечення національної безпеки: воєнні виклики, і новітні концепти міжнародного безпекового середовища» якавиконана в рамках проєкту: «Управління ризиками формування цілісного сектору національної безпеки і оборони на засадах національної стійкості в умовах гібридної війни», С.с.131-144, Opole (за підтримки Академії Наук Австрії),  8 серпня 2023 року. .Дані матеріали можуть бути використані для розвитку територіальних громад району і країни в цілому;
4. підготовлено та видано історично-краєзнавчий нарис про троє населених пунктів Поділля“Дзвони пам’яті” , ISBN 978-617-581-558-8,. — Житомир.: ПП “Рута”, 2023р. — 280 с. Дані матеріали можуть бути використані для розвитку територіальних громад району;
5. приймав участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Виклики воєнного часу для виробників сільськогосподарської продукції як ключових суб’єктів внутрішнього продовольчого ринку по забезпеченню продовольчої безпеки країни та в зв’язку з введенням у дію з 1 січня 2024 року законодавчої норми про продаж юридичним і фізичним особам до 10 000 гектарів української землі ― в одні руки», тези: «Виклики воєнного часу для виробників сільськогосподарської продукції як ключових суб’єктів внутрішнього продовольчого ринку по забезпеченню продовольчої безпеки країни», університет «Україна», м.Київ, 22 грудня 2023року. Дані матеріали можуть бути використані для розвитку територіальних громад району і країни в цілому.

Участь у інших заходах:

1. 14 червня на телеканалі IUA.tv (YouTobe)приймав участь у телепередачі «Суспільні діалоги», тема: «Чи можливо без місцевого самоврядування відбудувати Україну»,
2. 31 липня проведена презентація авторської книги «Дзвони пам’яті»   у Козятинській історичній бібліотеці та Козятинському краєзнавчому музеї,м.Козятин Вінницької області.
3. 16 – 17 жовтня прийняв участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Відродження українського козацтва у післявоєнній відбудові», – «РОЛЬ ВІЙСЬКОВО-КОЗАЦЬКОЇ ВЕРСТВИ В СУЧАСНОМУ І МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНИ»,м.Київ,, університет «Україна».
4. 28 серпня проведена презентація авторської книги «Дзвони пам’яті»  Київській Національній історичній бібліотеці, що знаходиться на території Києво-Печерської Лаври в м. Київ
5. 23 серпня як депутат районної ради, член Національної спілки журналістів України номінований лауреатом Національного проєктуУкраїнської конфедерації журналістів «Золотий фонд нації. Все буде Україна!», нагороджений почесною відзнакою «Слава України», за волонтерську, благодійну діяльність.
6. 13 листопада проведена презентація авторської книги «Дзвони пам’яті» в Глуховецькій ЗОШ Вінницької області, яку закінчив свого часу.

Депутат Вишгородської  районної ради  Л. Г. Шморгун