Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
15 Червня
Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Вишгородської районної ради VІІІ скликання Ростовцева Олександра Миколайовича

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Вишгородської районної ради VІІІ скликання Ростовцева Олександра Миколайовича за період з грудня 2022 по грудень 2023.

Протягом звітного періоду прийняв 100 % участь у  чергових, позачергових сесіях та пленарних засіданнях районної ради. Організовував та брав участь у засіданнях Колегії та постійних комісіях Вишгородської районної ради VIII скликання.

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Вишгородської районної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів районної ради.

У переліку завершених справ – розробка проектів рішень, підготовка їх для розгляду на постійних депутатських комісіях. Голосував за їх прийняття на сесіях.

Серед основних, такі рішення:

– Про затвердження  Програми  міжнародного  співробітництва  Вишгородського  району на 2023-2025 рр;

– Про внесення змін до Програми територіальної оборони Вишгородського району на 2021-2023 рр;

– Про припинення шляхом ліквідації Вишгородської районної виборчої комісії Київської області;

– Про припинення шляхом ліквідації Іванківької районної виборчої комісії Київської області;

– Про припинення шляхом ліквідації Вишгородської районної бібліотечної системи;

– Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства Вишгородської районної ради «Шкільне харчування»;

– Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства Вишгородської районної ради сільськогосподарчої механізованої технологічної станції «Агротехпол»;

– Про затвердження переліку об’єктів майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вишгородського району;

– інші сесійні рішення та питання для забезпечення життєдіяльності Вишгородського району.

Протягом звітного періоду моя депутатська діяльність булапов’язана з вирішенням гуманітарних та інших потреб мешканців Вишгородського району та внутрішньо переміщених осіб.

У 2023 році продовжував налагоджувати співпрацю з іноземними партерами Республіки Польща та Італії.

Так, протягом року були вирішені питання щодо надання гуманітарної допомоги громадам району, питання відбудови житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Було організовано 2 виїзди і відправлено дітей із Вишгородської, Іванківської, Поліської територіальних громад Вишгородського району на оздоровлення в республіку Польща.

За звітний період мною проведено 14 прийомів громадян у громадській приймальні та більше 10 виїзних прийомів громадян.

На жаль, війна продовжує вносити корективи у наше повсякденне життя та я, як депутат Вишгородської районної ради, починаючи з перших днів війни так і протягом 2023 року разом з депутатами різних рівнів активно долучився до роботи спрямованої на допомогу ЗСУ, ТрО, ДФТГ та підвищення обороноздатності України, зокрема Вишгородського району.

Вірю в найскорішу Перемогу і роблю все залежне від мене, щоб її наблизити. 

Дякую за довіру.

З повагою – депутат районної ради Олександр РОСТОВЦЕВ.