Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
22 Квітня
мін. +7°
макс. +16°
Новини громад: Вишгородська та Славутицька лікарні отримала кисневі концентратори

Для 14 госпітальних баз Київщини закуплено 179 нових кисневих концентраторів на 7 млн. грн. Про це поінформував голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Ми продовжуємо забезпечувати наші «ковідні» лікарні усім необхідним. І серед ключових пріоритетів залишається розширення кисневої мережі. Це зумовлено тим, що вірус стає щоразу агресивнішим. Через це все більше наших людей переносять хворобу у важкій формі і потребують кисневої підтримки. Саме тому ми на початку року закупили ще 179 нових концентраторів і в залежності від потреби розподілили їх між нашими госпітальними базами».

Вишгородська та Славутицька лікарні  – в числі тих, куди надійшло обладнання. Зокрема,   по 30 концентраторів отримали Фастівська центральна районна лікарня та Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. У Вишгородську центральну районну лікарню  та Ставищенську лікарню надійшло  по 20 концентраторів. По десять встановили  у Бородянській центральній районній лікарні, Сквирській і Яготинській центральних міських лікарнях, а також Київській обласній клінічній лікарні.

У переліку медзакладів, котрі отримали кисневі концентратори, також  Київська обласна дитяча лікарня, Київський обласний кардіологічний диспансер, Миронівська опорна багатопрофільна лікарня, Славутицька міська лікарня, Макарівська центральна районна лікарня і Богуславська центральна лікарня.