Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
24 Лютого
Звіт депутата Вишгородської районної ради VIII скликання Мадяра Ігоря Івановича

Період, який охоплює звіт: грудень 2021 р. – грудень 2022 р.

Відповідно до ч.3 ст.11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат місцевої ради є відповідальним перед виборцями свого округу і їм підзвітним. Депутат зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднанням громадян не рідше одного разу на рік.

Враховуючи вище викладене, мною сформовано звіт.

2022 рік був непростим для жителів Київщини: вторгнення російських окупантів на територію області; масовий геноцид та тортури над людьми; масові ракетні обстріли, внаслідок яких було зруйновано житловий фонд та об’єкти інфраструктури; відсутність зв’язку та електроенергії, водопостачання; критична ситуація з продуктами харчування, засобами гігієни та медицини. Тому цього року моя депутатська діяльність була пов’язана з вирішенням гуманітарних та інших потреб жителів Київщини, зокрема Вишгородського району та внутрішньо переміщених осіб, а також військовослужбовців.

За рік мною було направлено більше 70 звернень, в яких піднімались питання: щодо надання гуманітарної допомоги; щодо відбудови житлових будинків та об’єктів інфраструктури; щодо надання благодійної допомоги у вигляді комунального автотранспорту та авто для ЗСУ; щодо встановлення партнерських відносин між громадами країн ЄС та громадами Вишгородського району.

Зокрема, основними напрямками моєї депутатської та громадської роботи були:

Евакуація населення з окупованих територій Київщини
Організовано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, медицини, медичного обладнання, одягу, військової амуніції, автотранспорту, генераторів, ліхтарів, меблів тощо
Надано допомогу в різних напрямках: медичним закладам та лікарням, реабілітаційним та геріатричним центрам; закладам дошкільної та шкільної освіти; військовим комісаріатам, частинам та підрозділам; управлінням поліції, СБУ та ДСНС; комунальним закладам та підприємствам громад та області тощо
Проведено благодійний концерт за участі зірок шоу-бізнесу в підтримку ЗСУ, благодійні ярмарки та заходи
Проведено зустрічі з партнерами, консулами та представниками влади в країнах Європейського Союзу та в Україні щодо співпраці в соціально-економічному напрямку, напрямку відбудови житлового фонду, об’єктів інфраструктури

У 2022 році я склав свої повноваження як заступник голови Вишгородської районної ради, але продовжив свою роботу як депутата. Рішенням сесії мене було обрано членом постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку і боротьби з корупцією.

За час, який охоплює звіт про мою діяльність як депутата Вишгородської районної ради, брав активну участь у роботі Колегії та голосуванні на всіх пленарних засіданнях сесій Вишгородської районної ради VIII скликання.

Мною були ініційовані, а також підтримані шляхом голосування за них, проєкти рішень, які були прийняті на сесіях ради.

ВИКОНАННЯ ДОРУЧЕНЬ ВИБОРЦІВ

Відповідно до статті 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» виборці можуть давати своєму депутатові місцевої ради доручення на зборахпід час його звітів чи зустрічей з питань, що випливають з потреб відповідного виборчого округу чи територіальної громади в цілому.
Протягом звітного року доручення від виборців не надходили.

З повагою депутат Вишгородської районної ради Ігор Мадяр