Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Понеділок
04 Грудня
Звіт депутата Вишгородської районної ради VIII скликання Сорокуна Антона Дмитровича

Відповідно до статті 16 Закону України«Про статус депутатів місцевих рад», звітую про другий рік депутатської роботи у Вишгородській районній раді VIII скликання.

Мене обрано до складу Вишгородської районної ради VIII скликання від політичної партії «Слуга Народу». Рішенням ради обраний членом постійної комісії з питань комунальної власності, розвитку промисловості, підприємництвата інфраструктури. Як депутат Вишгородської районної ради, закріплений за Вишгородською територіальною громадою. Також я є членом депутатської фракції партії «Слуга Народу» у Вишгородській районній раді.

Під час виконання депутатських обов’язків протягом звітного періоду взяв участь у 3 пленарних засіданнях, а такожу 4 засіданнях постійної комісії. Взяв участь у розгляді 59 питань. Особисто брав участь в обговореннях та голосуваннях.

Основні питання, які розглядались та приймались протягом звітного періоду за моєї участі на пленарних засіданнях, це: передача юридичних осіб, рухомого і нерухомого майна зі спільної комунальної власності сіл, селищ, міст Вишгородського району до комунальної власності відповідних територіальних громад, організаційні питання діяльності ради.

Долучений до благодійних ініціатив, що мають на меті допомогти ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення. За моєї активної участі зібрано і передано понад 1 млн гривень для закупівлі військового спорядження, десятків одиниць компʼютеризованої техніки, а також 3 повнопривідних автомобілів. Продовжую працювати і надалі. Вірю в Перемогу і роблю залежне від мене, щоб її наблизити.

Приймаю звернення та повідомляю про свою діяльність через особисту сторінку Facebook.

Працюю та працюватиму надалі для захисту інтересів громадян Вишгородського району.