Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
16 Липня
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС або День ліквідатора. Цього дня 1986 року було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком атомної станції.

Голова Вишгородської районної ради Ірина Правдива та заступник голови ради Олександр Ростовцев взяли участь у пам’ятному заході, що відбувся у Вишгороді. Спільно з керівництвом Вишгородської районної державної адміністрації, Вишгородської міської ради та представниками громадських організацій вшановано пам‘ять героїв ліквідаторів хвилиною мовчання. До підніжжя пам‘ятних знаків учасники заходу поклали квіти.

36 років тому герої-чорнобильці ціною свого життя і здоров’я зуміли вгамувати мирний атом, що вийшов з під контролю. Вони врятували Європу і світ від ядерної катастрофи. Нині, так само наші герої-захисники на передовій рятують Україну, Європу і світ від російського агресора.

Світла пам’ять тим, хто віддав за нас своє здоров’я і життя у ядерному котлі, а живим ліквідаторам аварії – міцного здоров’я, шани та вдячності від людей.