Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
П’ятниця
09 Грудня
мін. -1°
макс.
Поліська громада отримала гуманітарну допомогу від міста і гміни Моравіца

Завдяки особистій підтримці керівництва міста і гміни Моравіца (Республіка Польща) Маріана Бураса, в межах Угоди про співпрацю між Вишгородщиною та містом і гміною Моравіца, 22 постраждалі від війни родини Поліської ТГ отримали побутову техніку.

Гуманітарний вантаж голові Поліської територіальної громади Олені Геращенко передали начальник Вишгородської районної військової адміністрації Олексій Данчин та голова Вишгородської районної ради Ірина Правдива.

«Наші польські друзі одразу після деокупації громад Вишгородського району запропонували свою допомогу. Було прийнято рішення її адресно направити у Поліську громаду. Очільниця громади Олена Миколаївна Геращенко визначила списки родин та зібрала їх запити. Люди просили побутову техніку, зокрема, холодильники і мультиварки. Польська сторона дуже оперативно відпрацювала дане питання і вже сьогодні вантаж у громаді.
Висловлюю найщирішу вдячність від Вишгородської районної ради, Поліської громади та особисту подяку Маріану Бурасу й громаді міста і гміни Моравіца за допомогу і підтримку не лише Вишгородщини, а й всієї України.
Також дякую першому заступнику голови Вишгородської міської ради Ростиславу Кириченку за сприяння в налагодженні тісної комунікації та партнерського діалогу з громадою Моравіци», – зазначила Ірина Правдива.

З свого боку, начальник Вишгородської РВА Олексій Данчин зауважив, що Польща одна з перших країн, яка підтримала і продовжує підтримувати українців у війні з російським агресором.

«Ми дякуємо нашому польському партнеру місту і гміні Моравіца в особі Бургомістра Маріана Бураса та всій громаді за допомогу. Дякуємо, що підтримуєте і не стоїте осторонь. Це дуже цінно для нас!», – сказав Олексій Данчин.