Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
06 Травня
мін. +11°
макс. +16°
Вишгородська ДПІ інформує щодо надання адміністративних послуг Центром обслуговування платників у грудні 2020 року

У зазначеному періоді видано 222 довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.
Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної податкової служби України, отримали 55 платників.
Реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок в електронній формі здійснило 102 суб’єктів підприємницької діяльності.
Стати платником єдиного податку/внести зміни до Реєстру платників єдиного податку/анулювати реєстрацію платника єдиного податку виявили бажання 178 суб’єктів підприємницької діяльності, 86 платник отримав витяг з реєстру платників єдиного податку, також було здійснено реєстрацію 47 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку.
З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків надано 145 довідку про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.
Крім того, співробітники ЦОПу Вишгородської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надають в телефонному режимі консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства (04596) 5-42-67.
Перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.
Також звертаємо увагу платників на переважне отримання послуг в онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет» https://cabinet.tax.gov.ua.

Вишгородська ДПІ ГУ ДПС у Київській області