Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Понеділок
29 Травня
мін. +11°
макс. +22°
Безпека на воді: інформує ДСНС.

У спекотні дні, що нині спостерігаються на території України, більшість людей рятуються від сонця на берегах водойм. На жаль, відпочивальники нерідко забувають про правила безпечної поведінки на воді, а ціною такої необачності може стати їхнє життя. Особливу небезпеку становлять саме ставки та невеличкі озера, берегові лінії річок та Київського водосховища де наразі фіксується збільшення кількості загибелі людей.

На сьогоднішній день на території Вишгородського району облаштовується велика кількість несанкціонованих місць масового відпочинку населення біля водоймищ із порушеннями вимог «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», а саме: не проводяться водолазні обстеження дна акваторії, не облаштовуються медичні та рятувальні пости, відсутні рятувальні засоби, територія для купання не позначається буями, не оформлюються паспорта пляжів та інше. Недотримання власниками (користувачами) водних об’єктів даних Правил становить значну загрозу життю та здоров’ю людей.

Дуже важливо пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір місця для купання. Варто обирати тільки спеціально відведені для купання місця. Не пірнайте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води зі швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Провідний інспектор Вишгородського РУ ГУ ДСНС України у Київській області лейтенант служби ЦЗ Олексій КИПИЧ