Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
27 Вересня
мін. +11°
макс. +15°
Новини громад: населені пункти відновлюють життєдіяльність

У Димерській громаді, за інформацією у Фейсбук Димерського селищного голови Володимира Підкурганного, 26 травня відновлює свою роботу супермаркет «Фора» у смт Димер по вул Бударіна. На початку червня відкриється й другий магазин, потім у с. Катюжанка. Завдяки Olga Vasilevskaya-Smagliuk почалися ремонтні роботи відновлення даху у двохповерхівці по вул. Космонавтів у Димері та по вул. Київській у с. Демидів. Крім того, вже передано ряд дефектних актів для виплат на відновлення будинків. Процес лише розпочався, поступово буде складено акти по всіх помешканнях. Роботи багато ( близько 600 об’єктів).

Рада отримала від ULEAD з Європою / ULEAD with Europe мініекскаватор, який передано до Комунального підприємства.
Відновлено роботу відділення «Ощадбанку» та банкомату в Димері.
Селищною радою за місяць передано понад 1500 літрів дизеля для відкачування води в с. Демидів й самі люди придбавали паливо для роботи помп, завдяки чому вдалося суттєво зменшити рівень підтоплених масивів у с. Демидів.
Проводяться роботи щодо відновлення мосту в с. Глібівка.

Продовжуються роботи по облаштуванню місць для укриття людей по населеним пунктам громади: передано генератори, сформовано запас води, на днях буде передано запас продуктів харчування. По кожному такому приміщенню визначено відповідальну особу.

У Вишгородській міській територіальній громаді, як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Вишгородський міський голова Олексій Момот, відновлення Хотянівського мосту на фінальній стадії. Пішоходам вже можна перетинати. Двостороннє сполучення автомобілів (вагою до 15 тон) відкриється за тиждень, коли бетон набере необхідної пружності.

21 травня рятувальники Чорнобильської АЕС отримали пожежний автомобіль та обладнання від колег з міжнародної організації цивільного захисту Німеччини, повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області.
Ця гуманітарна допомога допоможе посилити боєздатність підрозділів зони відчуження та зони безумовного обов’язкового відселення.

У Славутичі ТОВ «Індустріальне миюче обладнання», потужності якого розташовані у місті, відновило свою роботу, інформує у Фейсбук Славутицька міська рада.
Підприємство виробляє мийні засоби професійного та побутового використання. Колектив Індустріального миючого обладнання тримає економічний фронт, не зважаючи на складну логістику та проблеми із сировиною.
Славутич, що має багаторічний досвід співпраці з європейськими програмами у реалізації різних проєктів, в тому числі з енергоефективності, не залишився поза увагою партнерів: Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) GIZ Ukraine, U-LEAD з Європою. До Славутича прибув перший транш технічної допомоги: набір освітлення, що складається із трьох генераторів та ліхтаря мобільного, що буде використовуватися у міському господарстві.