Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
07 Липня
мін. +16°
макс. +24°
День вишиванки в районі

У День вишиванки в районі проводили благодійні акції і дарували немовлятам вишиванки

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки та Міжнародного дня музеїв відбулась зустріч керівника Вишгородської військової адміністрації Олексія Данчина з культурними діячками Київщини та України – директором Вишгородського історико-культурного заповідника, кандидатом історичних наук Владою Литовченко та народною артисткою України, корені якої – з села Катюжанка, Ольгою Сумською. У зустрічі також взяли участь заступник голови Вишгородської РВА Тетяна Волотовська, заступник голови Вишгородської районної ради Олександр Ростовцев.
Учасники зустрічі обговорили питання захисту наших національних і регіональних цінностей, представлених у Вишгородському районі, відтворення у прийнятному форматі і донесення до нащадків втрачених внаслідок війни шедеврів, нових шляхів популяризації нашої безцінної спадщини.

Благодійна акція, яку провели у місті Славутич у День вишиванки, проходила на підтримку Збройних Сил України.
День української вишиванки – свято, яке щороку збирає славутичан на традиційне розмалювання українського рушника на Центральній площі. Цьогоріч у парку гомінкий ярмарок, який так турботливо організували славутитчани, збирав кошти для потреб Збройних Сил України. За підсумком благодійної акції зібрано 44 410 гривень.

У КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР вже багато років існує традиція дарувати новонародженим їхні перші вишиваночки. 19 травня 2022 року не стало виключенням. Заступник Вишгородського міського голови Ростислав Кириченко спільно з генеральним директором закладу Наталією Шилан та персоналом лікарні привітали матусь з народженням діток та подарували святкові обереги-вишиванки.

У громадах району також долучилися до святкового флешмобу – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ.