Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
06 Травня
мін. +11°
макс. +16°
Відбулася позачергова сесія
Сьогодні, 20 листопада 2020 року, у великій залі адмінбудинку відбулася позачергова п’ятдесят друга сесія Вишгородської районної ради VII скликання.
Участь у засіданні взяли голова ради Ростислав Кириченко, в. о. голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин, депутати районної ради, депутат обласної ради Олександр Дзюба та керівники структурних підрозділів Вишгородської РДА.
За традицією на початку сесії Ростислав Кириченко привітав усіх іменинників, які відсвяткували День народження у міжсесійний період, і побажав їм міцного здоров’я, миру та добра.
Напередодні Дня Гідності та Свободи, який щорічно відзначається в Україні 21 листопада, депутатський корпус вшанував пам’ять героїв хвилиною мовчання.
Депутати розглянули 11 питань, зокрема:
– Про затвердження мережі закладів освіти Вишгородського району Київської області на 2020-2021 навчальний рік;
– Про затвердження Плану діяльності Вишгородської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік;
– Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Вишгородського району за 9 місяців 2020 року;
– Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 № 751-42-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вишгородського району на 2020 рік»;
– Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 № 752-42-VІІ «Про районний бюджет Вишгородського району на 2020 рік»;
– Про затвердження Статуту Вишгородського районного комунального підприємства “Комунальник” в новій редакції.
Голова Вишгородської районної ради подякував депутатському корпусу Вишгородської районної ради VII скликання за плідну працю протягом п’яти років на благо Вишгородського району та побажав усім в подальшій діяльності стійкості, натхнення та злагоди.