Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
26 Січня
мін. +1°
макс. +6°
Відбулася 51-ша позачергова сесія Вишгородської районної ради

Сьогодні у Національному музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулася позачергова 51 сесія Вишгородської районної ради VII скликання.

Участь у засіданні взяли голова ради Ростислав Кириченко, заступник голови ради Марина Ганіцька, депутати районної ради і депутати обласної ради Олександр Дзюба та Андрій Пещерін.

За традицією на початку сесії Ростислав Кириченко привітав усіх іменинників, які відсвяткували День народження у міжсесійний період, і побажав їм міцного здоров’я, миру та добра.

Депутати розглянули 16 питань, зокрема:
– про внесення змін до Вишгородської районної програми «Соціальний захист» на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19.12.2019 № 738-42-VIІ;
– про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 № 728-42-VII «Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської районної ради»;
– «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії Вишгородському районному комунальному підприємству «Вишгородтепломережа». Відповідно до якого вартість для потреб населення на теплову енергію становитиме 1162,05 грн/Гкал (без ПДВ), а для потреб бюджетних установ – 1487,81 грн/Гкал (без ПДВ);
– про внесення змін до рішення районної ради від 17.07.2020 № 818-49-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Каменка Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області»; та інші.

Директор музею Іван Петрович Вікован нагородив депутата Катерину Олексій Подякою Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» за багаторічну співпрацю і висвітлення подій діяльності музею по вшануванню Подвигу і пам’яті про воїнів Другої світової війни, заходів по національно-патріотичному вихованню молоді та з нагоди ювілею музею.

Після закінчення засідання депутатський корпус вшанував пам’ять героїв, які загинули у Другій світовій війні, хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу «Битва за Київ у 1943 році».