Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Неділя
29 Листопада
мін. -1°
макс. +2°
«Слава Героям! Герої не вмирають!» – під такими гаслами проходили сьогодні заходи на Вишгородщині

У сьогоднішній по особливому святковий день, коли Україна відзначає кілька споріднених свят – День захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, урочистості відбулися і на Вишгородщині – вшанування пам’яті загиблих в російсько-українській війні, спортивні змагання, фотовиставки, концерти патріотичної пісні та інше.

Масштабний захід, присвячений захисникам України, відбувся сьогодні у селі Демидів. Тут вшановували живих учасників АТО і пам’ять про загиблих.

Голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та в.о. голови Вишгородської райдержадміністрації Олексій Данчин вручили ветеранам антитерористичної операції подяки за мужність та стійкість, за ратний подвиг, гідний кращим козацьким традиціям захисників України; грамоти громадським організаціям, які опікуються ветеранами, родинами загиблих захисників та інвалідами.


Відбулися цього дня і численні спортивні змагання. Учасники змагань вийшли на поле у іменних футболках пам’яті загиблих воїнів ПАМ’ЯТАЮ ГЕРОЇВ «Змагаюся за ….».
«Імена загиблих Героїв ми навічно записали у наших серцях, – говорить керівник районної ради. – Але ми будемо їх повторювати на кожному кроці, щоб і наші нащадки завжди пам’ятали тих, хто віддав своє життя за вільну Україну».

Фотовиставка «Обличчя російсько-української війни» та інсталяція «Відлуння війни», локації патріотичного клубу «Легіон» та Асоціації багатодітних родин «Перлина», різнопланові спортивні змагання для різних вікових категорій – як яскрава і трепетна мозаїка вшанування Героїв.

«Слава Героям! Герої не вмирають!» – під такими гаслами проходили сьогодні всі заходи на Вишгородщині. І сонячне тепле проміння осені дарувало надію та віру в ПЕРЕМОГУ!