Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Понеділок
17 Січня
мін. -2°
макс. +2°
46-та позачергова сесія Вишгородської районної ради

26 травня 2020 року, відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», під головуванням Ростислава Кириченка, очільника Вишгородської райради, відбулася позачергова сорок шоста сесія Вишгородської районної ради VІІ скликання.

На сесії були присутні – в.о. голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств, установ та закладів.

Позачергову сесію урочисто відкрили Гімном України.

На початку засідання голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко привітав іменинників, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період, побажавши їм міцного здоров’я, благополуччя, незгасаючої енергії та успіхів у всіх справах.

Голова райради виконав ще одну приємну місію, вручивши від імені Київської  обласної ради Почесну грамоту депутату районної ради Катерині Олексій – за вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування.

Депутати заслухали інформацію заступника голови Вишгородської районної виборчої комісії Київської області Олексія Остроухова про реєстрацію депутата, наступного за черговістю, від ПП ВО «Батьківщина»: у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Вишгородської районної ради сьомого скликання Олександра Дзюби (обрано депутатом Київської обласної ради) повноважень депутата Вишгородської районної ради набуває Тетяна Попова. І вже як повноправний депутат районної громади Тетяна Василівна отримала депутатське посвідчення і взяла участь у роботі сесії (пізніше, в ході сесії,  депутати підтримали рішення про включення Т.В.Попової до складу постійної комісії районної ради з  питань комунальної власності, розвитку промисловості, підприємництва та інфраструктури).

Голова Вишгородської районної ради повідомив про зміни у фракції ВО «Батьківщина» – головою фракції обрано Геннадія Панамарчука.

Депутати розглянули наступні питання, які попередньо були детально обговорені на засіданні комісій та колегії районної ради:       

– Про внесення змін до Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2018 № 532-34-VII.

– Про внесення змін до Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської районної ради на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19.12.2019 № 727-42-VII.

– Про внесення змін до Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території Вишгородського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19.12.2019 №719-42-VII.

– Про внесення змін до Програми підтримки розвитку Комунального підприємства Вишгородської районної ради «Навчально-спортивна база» на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19.12.2019 № 731-42-VII.

– Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 №751-42-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вишгородського району на 2020 рік».

– Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 № 752-42-VII «Про районний бюджет Вишгородського району на 2020 рік».

– Про внесення змін до рішення районної ради від 20.02.2020 № 778-43-VІІ «Про затвердження переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2020 році».

    Депутати ухвалили позитивні рішення по цих питаннях.

     Розглянувши питання «Про продовження терміну дії контракту з керівником комунального підприємства «Управління капітального будівництва «Вишгородрайбуд» Вишгородської районної ради» та «Про продовження терміну дії контракту з директором   Вишгородського районного комунального підприємства «Вишгородтепломережа», депутати прийняли рішення про продовження контрактів з Ольгою Андріївною Юрченко та Олександром Володимировичем Тараном відповідно на три та п’ять років.

     Питання «Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «КАРДІКС ВАН» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 № 743-42-VII «Про надання пільги по сплаті орендної плати» були зняті з розгляду та відправлені на доопрацювання.

     Депутати також розглянули ряд важливих питань щодо життєдіяльності району, що були передбачені у «Різному», та додатково внесених на розгляд позиціях.

     Серед них депутати особливо зосередились на питанні «Про звернення депутатів Вишгородської районної ради сьомого скликання до Міністерства розвитку громад та територій України щодо реформування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області»  і підтримали прийняття рішення. Зокрема, депутати у розрізі змін адміністративно-територіального устрою, висловились проти  обрання адміністративним центром одиниці адміністративно-територіального устрою субрегіонального (районного) рівня – населений пункт Ірпінь і запропонували, щоб таким центром став Вишгород, як такий, що найповніше відповідає параметрам відповідного центру за вигідним рівновіддаленим розташуванням у центральній частині громади, транспортною доступністю, має важливе соціально-культурне, промислове значення, перспективу подальшого економічного і соціального розвитку, розвинену виробничу базу, виробничі площі, облаштовані необхідною інфраструктурою, та інші переваги.