Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Субота
13 Серпня
мін. +20°
макс. +27°
Серед розглянутих на 17-й сесії питань і ряд бюджетних

23 листопада відбулася сімнадцята (позачергова) сесія Вишгородської районної ради VІІІ скликання.

Засідання проходило під головуванням керівника Вишгородської районної ради Ірини Правдивої, за участі виконуючого обов’язки голови Вишгородської районної держадміністрації Олексія Данчина, заступників голови районної ради Ігоря Мадяра та Олександра Ростовцева, керівників територіальних громад, керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний попередньо було винесено близько 20 актуальних і важливих для підтримки життєдіяльності закладів, установ, підприємств та організацій району питань.
У ході обговорення порядку денного на Колегії районної ради було запропоновано зняти ряд питань, що стосувались фінансів та бюджету, оскільки вони не були попередньо розглянуті на засіданні «бюджетної» комісії через відсутність кворуму. Втім, депутати, враховуючи важливість та невідкладність означених питань, з голосу все ж включили їх до порядку денного у сесійній залі і підтримали при голосуванні в цілому вже при розгляді.

Зокрема, затверджено: звіт про виконання районного бюджету Вишгородського району за 9 місяців 2021 року; Програму підтримки діяльності Вишгородського районного комунального підприємства «Комунальник» на 2021 рік; Статут Вишгородського районного комунального підприємства «Комунальник» у новій редакції. Внесено зміни до Програми фінансової підтримки органів виконавчої влади у Вишгородському районі на 2021 рік, затвердженої рішенням Вишгородської районної ради від 22.12.2020 № 40-03-VIII, та до рішення районної ради від 22.12.2020 № 45-03-VIII «Про районний бюджет Вишгородського району на 2021 рік» (зі змінами).

Депутати підтримали внесення змін до рішення «Про утворення лічильної комісії Вишгородської районної ради VIII скликання від 27.11.2020 № 01-01-VIІІ» та до рішення Вишгородської районної ради від 07.07.2020 № 815-48-VII «Про затвердження списку присяжних Вишгородського районного суду Київської області» (із змінами)», дали згоду на продовження терміну дії контракту з керівником комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Ігорем Биховченком.

У той же час проекти рішень районної ради від 02.12.2020 № 13-01-VIІI «Про утворення Колегії Вишгородської районної ради VIIІ скликання та затвердження Положення про неї (із змінами)», «Про звернення депутатів Вишгородської районної ради VIІI скликання до Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо прозорого розподілу коштів на розвиток соціальної інфраструктури прилеглих до централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива територій» та «Про звернення депутатів Вишгородської районної ради VIІI скликання до Іванківської селищної, Поліської селищної, Славутицької міської територіальних громад щодо прозорого і пропорційного розподілу коштів на розвиток соціальної інфраструктури прилеглих до зони відчуження ЧАЕС територій» попередньо було знято з розгляду та направлено на доопрацювання.

Депутати прийняли позитивне рішення по ряду «майнових питань»: зокрема, «Про безоплатну передачу юридичної особи (Комунальне некомерційне підприємство «Вишгородська районна стоматологічна поліклініка» Вишгородської районної ради) та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вишгородського району у комунальну власність Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради» та «Про безоплатну передачу юридичної особи (Комунальне підприємство «Вишгородська центральна районна аптека № 23») та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вишгородського району у комунальну власність Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради».

Також депутати дали згоду на погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРКВАРЦПРОМ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків.

Під час засідання було оголошено про створення двох міжфракційних груп. До складу групи «Сприяння розвитку територіальної оборони» увійшли Леонід Шморгун (голова групи), Анна Головаченко, Інна Підкурганна та Володимир Сердюк («Слуга народу»), а також Геннадій Панамарчук («Батьківщина»). Групу «Вишгородщина інвестиційна» очолила Інна Підкурганна («Слуга народу»), до складу увійшли Анна Головаченко, Олена Овчиннікова та Андрій Анісімов («Слуга народу»), Олександр Дзюба («Батьківщина»).

Змінився склад групи «Вишгородщина єднає»: про свій вихід з групи заявив депутат районної ради Микола Урупа («Наш край»), натомість до групи увійшов Володимир Сердюк («Слуга народу»).

З детальною інформацією щодо прийнятих рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Вишгородської районної ради в розділі «НОРМОТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ».