Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
26 Січня
мін. +1°
макс. +6°
Керівник комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради Оксана Морозова повідомила, що з 24 березня розпочне роботу Кабінет вірусологічного контролю.
Кабінет вірусологічного контролю розміщуватиметься в приміщенні Вишгородського районного будинку культури «Енергетик» за адресою: м. Вишгород, проспект Мазепи, 9.
Якщо ви прибули з країн, які охоплені епідемією на коронавірус, мали контакт з особами, які перебували в цих країнах, контактували з людьми, у яких підтвердили коронавірусну інфекцію, або у вас присутні симптоми схожі на цю інфекцію чи просто є підозра на коронавірус (лихоманка, кашель, підвищена температура тіла) — не наражайте інших на небезпеку, зупиніть поширення вірусу — зверніться до Вишгородського кабінету вірусологічного контролю (далі – КВК).
В КВК прийом будуть проводити чергові лікарі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради: оглянуть, при необхідності візьмуть забір матеріалу на дослідження, призначать лікування або запропонують госпіталізацію.
Прийом лікаря безкоштовний. Наявність декларації із сімейним лікарем не обов’язкова.
– Режим роботи кабінету вірусологічного контролю – пн.-пт. І зміна з 10:00 до 13:00, ІІ зміна з 14:00 до 17:00.
– За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38 068 208 75 90 (працюватиме з 24 березня).