Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
04 Червня
мін. +10°
макс. +20°
24 березня відбулося засідання позачергової 45 сесії Вишгородської районної ради VII скликання під головуванням голови ради Ростислава Кириченка.
В роботі засідання взяли участь заступник голови ради Марина Ганіцька, депутатський корпус районної ради та виконуючий обов’язки голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин.
Відповідно до порядку денного розглянуті наступні питання:
Про внесення змін до Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради на2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.12.2018 № 532-34-VII. Збільшено обсяг фінансових ресурсів з районного бюджету на 500 000 грн.
-Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 № 752-42-VІІ «Про районний бюджет Вишгородського району на 2020 рік». Для потреб КНП “Вишгородська ЦРЛ” Вишгородської районної ради додатково виділено 600000 гривень.
Про внесення змін до Програми створення та накопичення матеріального резерву Вишгородської районної державної адміністрації для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Вишгородського району на 2020 рік, затвердженої рішенням Вишгородської районної ради від 19.12.2019 № 718-42-VІІ. З районного бюджету додатково для реалізації Програми виділено 2 870 000 грн.
-Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 № 751-42-VІІ “Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вишгородського району на 2020 рік”.
Про звернення депутатів Вишгородської районної ради сьомого скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Антимонопольного комітету України, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України щодо дослідження фактів необґрунтованого зростання цін на вироби медичного призначення, засоби індивідуального захисту, лікарські засоби та вжиття до порушників заходи впливу, визначені чинним законодавством України, розроблення плану протидії епідемії коронавірусу, здійснення забезпечення Вишгородського району та України в цілому тестами на визначення коронавірусу, апаратами штучної вентиляції легень забезпечення безпеки кордонів і сполучення, особливо з країнами, де епідемія набула значних масштабів, ухвалення відповідних рішень щодо посилення відповідальності осіб за недотримання рекомендацій стосовно недопущення розповсюдження епідемії на території України.
-Про звернення депутатів Вишгородської районної ради сьомого скликання до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення представників ОРДЛО до участі у Консультативній раді при ТКГ.
З більш детальною інформацією ви зможете ознайомити на веб сторінці Вишгородської районної ради після оприлюднення рішень сесії.
Також під час засідання було обговорення ряд нагальних проблем, з якими зіштовхуються керівники медичних комунальних закладів Вишгородського району: підвіз лікарів, штучне підвищення цін виробниками на засоби захисту та медичне обладнання, підготовка та робота вірусологічного кабінету комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради та багато інших важливих питань.