Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
30 Листопада
мін. -1°
макс. +4°

14 жовтня – День захисників та захисниць України, День українського козацтва та
свято Покрови Пресвятої Богородиці

Україна відзначає День захисників та захисниць України та День українського козацтва, як свято мужності, честі й доблесті, стійкості й шляхетності, свято гідних і сильних чоловіків та жінок.

З вдячністю та гордістю вшановуємо героїчні постаті нашої історії, вклоняємось пам’яті загиблих за незалежність та свободу України. Щиро дякуємо сьогоднішнім захисникам Вітчизни – славним нащадкам українського козацтва, що з честю захищають українські кордони на Сході країни. Ваш героїзм, самовідданість і самопожертва – неоціненні. Бажаємо вам духовної міці, незламності, мужності, здоров’я міцного і перемог!

Знаково, що День захисників та захисниць України та День українського козацтва відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке нині є не тільки церковним, а й національно-патріотичним святом державного рівня. Адже козацтво – це звитяга, гордість, душа українського народу, а Божа Матір – заступниця і покровителька Українського козацького війська, яка завжди оберігала козаків, додавала сил і непереборності. Нехай так буде і надалі!

Дорогі захисники України, шановні мешканці району! Щиро бажаємо усім нам єдності в ім’я миру та спокою на рідній землі. Нехай сила українського духу та незламна віра допоможе подолати всі труднощі на шляху до утвердження незалежної соборної держави! Добра, благополуччя і достатку в кожну родину!

Вишгородська районна рада