Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
27 Вересня
мін. +11°
макс. +15°
Підписано угоду про співпрацю між районною організацією ветеранів і Петрівською сільською радою

12 жовтня на базі Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» відбувся семінар Вишгородської районної організації ветеранів війни, праці і Збройних сил. Основною темою семінару була співпраця районної організації ветеранів з Петрівською територіальною громадою щодо соціального захисту ветеранів.

Вела семінар голова районної ради ветеранів Таміла Орел, яка ознайомила присутніх з  угодою, підписаною головою Петрівської ТГ Радіоном Стареньким, про  співпрацю між радою ветеранів і Петрівською сільською радою.  

У семінарі також взяв участь  депутат Київської обласної ради Роман Буковський. Він багато років опікується ветеранами району та надає їм всебічну допомогу.

На засіданні було оголошено про створення координаційної ради районної ветеранської організації в Петрівській громаді, а головою  обрано Олександра Мережка, який очолює Петрівську раду ветеранів.

На семінарі була присутня заступниця Петрівського сільського голови Крістіна Басок. Вона привітала всіх з прийдешніми святами Днем Захисників та Захисниць України і Покрови Пресвятої Богородиці. Також Крістіна Басок зазначила, що до Петрівської громади прибули гості з Сумщини, щоб вшанувати пам’ять своїх земляків, які загинули в роки Другої світової війни.

Присутній на заході радник голови Вишгородської районної ради Олександр Дзюба, зазначив, що Вишгородська районна рада завжди підтримує всі ініціативи районної організації ветеранів війни, праці і Збройних сил

Голова Всеукраїнської організації «Селянське козацтво України» Леонід Шморгун вручив Універсали про присвоєння почесного козацького звання «Осаул» Віталію Жавруку та Олександру Грибенюку. Також присвоєно почесне звання «Берегиня козацтва» Крістіні Басок, Тетяні Остапенко , Тамарі Савенок та Людмилі Ніканоровій.

Директор заповідника Іван Вікован привітав всіх присутніх у стінах музею та зазначив, що співробітники музею вбачають своїм обов’язком – зберегти і передати молодому поколінню знання про найбільші випробування, що випали на долю українського народу. Він вручив Подяки за всебічну допомогу музею, збереження Пам’яті та Подвигу про захисників України та з нагоди Дня Захисників та Захисниць України, Дня Українського Козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці Леоніду Шморгуну,Катерині Кулаковій,Олександру Мережку, Петру Сеньку та Роману Буковському.

Учасниками семінару поклали квіти до Пам’ятника Воїну визволителю та до пам’ятного знаку «Могила Невідомого солдата».

З нагоди свята Дня Захисників та Захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці учні шкіл Петрівської громади провели святковий концерт для учасників семінару. Також свої вміння показали вихованці гурту козацького вишколу «Межигірський сокіл». Завершився концерт виступом Тетяни Яременко.

ДЖЕРЕЛО Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році»