Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
П’ятниця
07 Серпня
мін. +20°
макс. +29°

Сьогодні у великій залі засідань Вишгородської районної ради відбувся семінар-навчання для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти; персоналу харчоблоків; представників суб’єктів господарювання, задіяних в організації харчування дітей; осіб, відповідальних за постачання продуктів харчування та продовольчої сировини Вишгородського, Іванівського, Поліського, Бородянського районів і Бородянської та Пісківської ОТГ.
Мета заходу – покращення стану організації харчування та впровадження системи НАССР (міжнародний стандарт, на підставі якого можна впровадити і сертифікувати систему менеджменту безпеки харчової продукції) в закладах освіти.
Організатори – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області та відділ освіти Вишгородської райдержадміністрації.
Участь у вищезазначеному заході взяли голова районної ради Ростислав Кириченко, в.о. голови районної державної адміністрації Олексій Данчин та його заступник Тетяна Волотовська, начальник відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації Тетяна Фороща, начальник Вишгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Юрій Ротаєнко.
У своєму виступі Ростислав Кириченко наголосив, що збалансоване та корисне харчування – запорука здоров’я дітей, а також зазначив, що капітальні ремонти харчоблоків та їдалень відбуватимуться поступово у всіх закладах загальної середньої освіти Вишгородського району. Харчування в школі має бути не лише смачним, але й корисним. Після інспектування харчоблоку та їдальні Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, де було проведено капітальний ремонт, поспілкувавшись з дітьми і працівниками харчоблоку, отримано схвальні відгуки про якісні зміни в переліку страв та напоїв, а також організації роботи в цілому. На останок побажав присутнім плідної праці та практичного застосування здобутих знань.
Доповідачі семінару-навчання:
Заритов Віталій Дмитрович – начальник відділу моніторингу та ліцензування освітньої діяльності департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;
Богач Дмитро Вікторович – начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області;
Адаменко Олена Володимирівна – заступник начальника управління – начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідувань спалахів;
Лисенко Сергій Петрович – начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.