Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
П’ятниця
07 Серпня
мін. +20°
макс. +29°

Сьогодні голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, в.о. голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин, начальник відділу освіту РДА Тетяна Фороща проінспектували роботу харчоблоку та їдальні Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
Учні школи радо зустрічали гостей вітанням та щирими посмішками. Ростислав Кириченко поспілкувався з дітьми, на запитання чи смачний був сніданок, всі гучно вигукували – так. Як відомо, діти – справжні гастрономічні експерти, адже всі старання кухарів направлені на забезпечення приготування смачної їжі з якісних продуктів харчування.
В період з вересня 2019 року по січень 2020 року, за кошти районного бюджету, в харчоблоці було проведено капітальний ремонт та повністю оновлено матеріально-технічне забезпечення.
У 2020 році плануються подальші капітальні ремонти в закладах загальної середньої освіти Вишгородського району.
Нагадуємо, що з 27.01.2020 року розпочато гаряче харчування у всіх закладах загальної середньої освіти Вишгородського району (за винятком НВК “Димерська гімназія” та Лебедівської ЗОШ – питання вирішується). Доводимо до відома батьків, що відповідно до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Вишгородського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 08.12.2017 №357-24-УІІ, одноразовим безкоштовним гарячим харчуванням забезпечуються: учні 1-4 класів; учні 5-11 класів пільгових категорій (а саме:діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, учні 5-11 класів, батьки яких є учасниками бойових дій, або брали участь в антитерористичній операції чи призвані на військову службу по мобілізації, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, що відвідують ЗЗСО).