Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Понеділок
18 Жовтня
мін. +7°
макс. +11°
НОВИНИ ГРОМАД: Чотири медалі виграли славутчани на Чемпіонаті України з дзюдо

15 і 16 вересня в Дніпрі в спорткомплексі «Олімпійські резерви» пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів не старше 23 років. В ході двох днів на татамі виходили 315 спортсменів з 20 областей України. Це кращі з кращих, які представляли регіони нашої країни.

У змаганнях серед спортсменів до 23 років Славутчанка Христина Гоман посіла третє місце.

17 вересня на татамі спорткомплексу «Олімпійські резерви» вийшли спортсмени вікових категорій 30+.
У цей день були розіграні медалі Чемпіонату України з дзюдо серед майстрів-ветеранів, а участь взяло понад 250 осіб від збірних команд різних областей України. Київську область в цьому числі представляли 4 славутчанина – Гзірян Камо, Скрипов Микола, Сеньков Іван і Копилов Валентин.

За результатами складного змагального дня наші майстри повезли в Славутич ще 3 медалі – і всі вони золоті! Микола Скрипов посів перше місце у ваговій категорії до 60 кг, Іван Сеньков – до 100кг, а Валентин Копилов став чемпіоном у ваговій категорії до 66кг.

Найсильніші з дзюдоїстів зможуть найближчим часом прийняти участь в Чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів, який запланований на 21-24 жовтня в португальському Лісабоні і, нагадаємо, що славутчани – в їх числі!

Інформація Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради