Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Середа
23 Вересня
мін. +10°
макс. +23°
Семінар-тренінг «Родинна твердиня» для педагогічних працівників Вишгородського району

9-10 січня у конференц-залі готелю «Вишеград» проходив семінар-тренінг «Родинна твердиня» для педагогічних працівників Вишгородського району.

Організатори заходу – Всеукраїнська громадська організація «Міжнародний шкільний проект», міжнародна організація «Молодь на роздоріжжі», Вишгородська районна рада та відділ освіти Вишгородської районної державної адміністрації.

Теми семінару-тренінгу охоплювали усі сфери батьківського виховання: інтелектуальну, емоційну, соціальну і духовну. Для аудиторії були продемонстровані практичні уроки з посібника «Родинна твердиня», який розроблено на прохання МОН України, щоб допомогти батькам розпізнати притаманний їм стиль виховання та озброїти батьків навичками того, як змінити свій стиль батьківського виховання на ефективніший та збалансованіший. Навчання за цим курсом вже пройшли майже 6000 освітян України, включаючи і Київську область (через Київський обласний інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів).

Участь у відкритті семінару взяв голова районної ради Ростислав Кириченко, який привітав присутніх з новорічними святами та побажав плідно попрацювати і отримати максимальну користь від навчання.