Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
21 Вересня
мін. +6°
макс. +9°
Свято великої новопетрівської родини

Чемпіонат Петрівської громади з підтягування на перекладині, відкриття нового спортивного майданчика, ярмарок дозвілля, майстер-класи з хендмейду, бойових мистецтв та навіть фехтування, дитячі атракціони та розмаїття талантів на сцені – все це чекало на новопетрівчан і гостей, що завітали на святкування дня села у Нові Петрівці.

Свято дитячого сміху, родинного затишку та дружніх зустрічей – 12 вересня за організації центру надання культурних послуг Петрівської сільської ради у с. Нові Петрівці відбулося святкування дня села.

Новопетрівчани та гості села мали змогу взяти участь у конкурсах, насолодитися концертною програмою та дискотекою; для наймолодших відвідувачів заходу підготували ігри з аніматорами, атракціони і майстер-класи спортивних та художніх гуртків.

Святкування розпочалося зі спортивних заходів: зранку всі охочі змагалися на Відкритому чемпіонаті Петрівської громади з підтягування на перекладині, після відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика в рамках загальнодержавного соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Щойно на території «Ровесника» почали функціонувати атракціони, стадіон наповнився гулом захоплених дитячих вигуків. Гірки, батути, каруселі – і дитячому щастю немає меж. Про мистецький та фізичний розвиток юних новопетрівчан на святі подбали викладачі школи мистецтв, керівники гуртків та волонтери. На майстер класи з фехтування, бойових мистецтв та хендмейду дітлахи збиралися невгамовними чергами.

Концертну програму відкрив військовий оркестр Першої президентської бригади оперативного значення ім. Гетьмана Дорошенка високопрофесійним інструментальним виконанням Гімну України, далі демонстрували музичні таланти етно-гурт «Дивина», колектив «Новопетрівчанка», дитячий вокальний ансамбль «Калинове диво», ВІА Solomia, співачка Тетяна Яременко, вокальний колектив «Гармонія», ВІА «Кобза», квартет «Барви Петрівець», баяністи Володимир Гайдичук та Едуард Капура. Танцювальну програму забезпечили естрадно-цирковий колектив «Калейдоскоп», танцювальна студія ADS, вихованці клубу Diamond та спортивної студії чирлідингу, дитячий аматорський ансамбль «Калинове намисто» та студія сучасного танцю Easy team.

Вокальний колектив «Гармонія» під керівництвом Володимира Гайдичука виконав пісню про Петрівці, спеціально підготовану до свята. Та особливо знаковим на дні села став флешмоб «Рідний край»: за вокального супроводу колективу «Новопетрівчанка», Івана Гайдичука та Альони Сивохи-Іваненко вихованці різних хореографічних колективів Новопетрівського будинку культури виконали композицію, мозаїчно викроєну з кількох танцювальних стилів – різні, але разом. Ввечері натовп запалили барабанне шоу «РитмМен» та кавербенд GLOSSBAND, а діджеєм на дискотеці був драйвовий Вова Громов.

День села також відвідали Петрівський сільський голова Радіон Старенький, заступник голови Вишгородської райради Ігор Мадяр, в.о. голови Вишгородської райдержадміністрації Олексій Данчин, депутати Київської облради Роман Буковський та Ярослав Москаленко, Димерський селищний голова Володимир Підкурганний, староста села Старі Петрівці Олена Антонюк та староста сіл Лютіж і Гута-Межигірська Тамара Савенок. Кожен із гостей долучився до привітального слова жителям Нових Петрівець, наголосивши на потенціалі Петрівської громади та на конкретних планах для його реалізації.

Святкування дня села було водночас гучним та затишним, наповненим безтурботною радістю та серйозними роздумами, з уроками минулого і сподіваннями на майбутнє. Врешті-решт, головним атрибутом свята стало возз’єднання найближчих, адже годі шукати кращого приводу для зустрічі, ніж відзначення дня села, що поєднало всіх у дружні компанії.

ДЖЕРЕЛО  ПЕТРІВСЬКА ГРОМАДА