Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
21 Вересня
мін. +6°
макс. +9°
На Вишгородщині відкрили чотири активні парки

Активні парки  у Вишгороді (Вишгородська громада), Глібівці (Димерська громада), Іванкові (Іванківська громада) та Красятичах (Поліська громада) стали черговими в серії відкриттів, яких планується в громадах Київщини близько 35-ти. Про це у мережі Фейсбук повідомив начальник управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв

«Сьогодні завітав на урочисті відкриття відразу 4-х спортмайданчиків «Активні парки – локації здорової України» в 4-х громадах Київщини. Об’єкти встановлено для реалізації соціального проєкту, започаткованого Президентом України Володимиром Зеленським в рамках програми «Здорова країна» і спрямованого на організацію оздоровчої рухової активності громадян», –  зазначив Сергій Тимофєєв.

Мета проекту – зробити спорт доступним для всіх та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

«Щоб гості урочистостей отримали практичний досвід користування спортивними снарядами, провели імпровізований турнір з боччі, вправлялися на координаційній лінії, підтягувалися на перекладині, стрибали на скакалці, випробовували на міцність ракетки в спідмінтоні та провели майстер-клас на лавці-тренажері», – йдеться в повідомленні начальника  управління молоді та спорту КОДА.

Зокрема, Сергій Тимофєєв розповів чим обладнані спортивні  майданчики «Активні парки». За його словами,  на території кожного парку розташовані шведська стінка (гнучкість), лавка (тонус м’язів), бруси та турнік (сила), сходи (витривалість), координаційна лінія та майданчик для занять фітнесом. Також парки обладнані навігаційними матеріалами з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом до онлайн-тренувань різної складності, а ще – інформаційними стендами та стендами з мапою.