Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Середа
23 Вересня
мін. +10°
макс. +23°
ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СОРОК ДРУГОЇ СЕСІЇ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
19 грудня 2019 року під головуванням Ростислава Кириченка відбулась чергова сорок друга сесія Вишгородської районної ради VII скликання.
У роботі засідання сесії взяли участь заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганіцька, депутатський корпус, виконуючий обов’язки голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин, начальники управлінь, відділів та служб Вишгородського району, голови сільських рад, представники ЗМІ та громадськість.
Перед початком сесії Ростислав Кириченко та Олексій Данчин нагородили грамотою жіночу команду з волейболу Вишгородського району за перемогу на чемпіонаті України громадської організації “Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство “Колос” з волейболу серед жіночих команд.
А також хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в зоні антитерористичних дій, захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.
На сорок другій черговій сесії Вишгородської районної ради розглянуто 40 питань, які були попередньо детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій та Колегії районної ради.
Під час сесії депутати ухвалили головний фінансовий документ району – бюджет на 2020 рік, а також Програму соціально-економічного та культурного розвитку Вишгородського району на 2020 рік, затвердили План роботи Вишгородської районної ради VIІ скликання на 2020 рік і прогноз районного бюджету Вишгородського району на 2021-2022 роки, заслухали звіт голови Вишгородської районної ради Кириченка Р.М. про свою діяльність за період роботи листопад 2018-2019 року,
Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.