Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
П’ятниця
03 Липня
мін. +21°
макс. +31°
Делегація Вишгородської районної ради відвідала Коломийський район Івано-Франківської області

Делегація Вишгородської районної ради на запрошення Романа Дячука – голови Коломийської районної ради, на чолі з заступником голови Мариною Ганіцькою та працівниками виконавчого апарату Вишгородської районної ради відвідали Коломийський район Івано-Франківської області.

Мета зустрічі – налагодження ділового партнерства та обмін досвідом роботи органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації. Також було попередньо обговорено питання щодо підписання Угоди про співпрацю між Вишгородським та Коломийським районами, яке сприятиме подальшому зміцненню дружніх стосунків.

Делегація відвідала Музей писанкового розпису, на першому поверсі якого розміщена виставка «Цятки-пацьорки» майстрині Ольги Берези, де представлені вишиті бісером і нитками жіночі, чоловічі і дитячі сорочки та сукні, прикраси з бісеру та вовни, виготовлені методом техніки валяння. На другому поверсі ознайомилися з експозицією писанок і декоративних яєць, яких у Музеї налічується понад 12 000 із різних регіонів України та країн світу.

Щиро дякуємо за гостинний і теплий прийом голові Коломийської районної ради Дячуку Роману, керуючому справами виконавчого апарату Сарахман Марії та всім працівникам виконавчого апарату Коломийської районної ради.