Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
П’ятниця
03 Липня
мін. +21°
макс. +31°
ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОСТИСЛАВА КИРИЧЕНКА З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА І ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Шановні земляки!
9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, а також – День української писемності та мови.
Культура і мова – це ті дві складові, що ідентифікують народ, визначають його як самобутню націю. Для України це особливо важливо, адже наша культура – в числі небагатьох, котрі змогли протистояти утискам, не зігнутись під потужним натиском чужинців та зберегти свою самобутність.
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва і Дня української писемності та мови хочу щиро подякувати працівникам будинків культури, бібліотек, музеїв, мистецьких навчальних закладів, учасникам самодіяльних творчих колективів, самобутнім майстрам, а також вчителям-мовникам за безперервний творчий пошук, за те, що збагачуєте скарбницю української нації вагомими культурними та духовними здобутками, розкриваєте перед юними поколіннями всю красу і багатство української культури і солов’їної нашої мови. Зичу вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації культурних проектів та ініціатив, незгасимої творчої енергії.
Усій Вишгородській громаді бажаю бути активними поціновувачами прекрасного і учасниками культурно-мистецьких проектів, а також з гідністю, шаною та відповідальністю піклуватись про утвердження нашої державної мови. Хай цей безцінний скарб єднає покоління українців та возвеличує Україну у світі! Миру, добра, щастя, благополуччя, нових здобутків в ім’я майбутнього нашої держави!