Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
04 Червня
мін. +10°
макс. +20°
«КНИЖКОБУС» завітав до Вишгорода

Сьогодні, за підтримки Вишгородської районної ради, на центральній площі міста Вишгород на декілька годин поспіль розмістилася бібліотека на колесах «КНИЖКОБУС».

«КНИЖКОБУС» – це інноваційна бібліотека на колесах, яка подорожує Україною і дарує дітям радість читання. Проект ініційовано Федерацією Дарини Жолдак та Благодійним фондом «Коло» у співпраці з «Київпастрансом», ТМ «Молокія».

Організатори запланували час проведення на осінні канікули, щоб і в позаурочний час діти могли проводити своє дозвілля цікаво і змістовно. І це дійсно було так – яскравий автобус практично весь час був переповнений допитливими дітлахами, які з цікавістю гортали яскраві книги українських видавництв, слухали розповіді про творчість українських письменників, грали у різноманітні ігри.

На захід завітала письменниця Катерина Єгорушкіна, яка спілкувалася з дітьми, розповідала про свою творчість.

Активним учасником дійства стала компанія «Цар-хліб», працівники якої облаштували фотозону та пригощали смаколиками власного виробництва.

Діти та їх батьки з захопленням ділилися враженнями, що такі неординарні заходи привертають увагу до книги, до творчості, дякували організаторам і висловлювали сподівання, що «КНИЖКОБУС» частіше «робитиме зупинки» у місті Вишгород та по всьому району.