Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
П’ятниця
07 Серпня
мін. +20°
макс. +29°

Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко взяв участь у науково-практичній конференції «Історико-культурна спадщини Вишгородщини: QR-кодування, моніторинг, апробація та популяризація», яка відбулася за підтримки Українського культурного фонду Всеукраїнський проект «Київська Русь».
На конференції обговорювалися питання підвищення туристичної привабливості Вишгородського району та було презентовано фотовиставку «Славетні жінки княжої доби». Автором та засновником, дизайнером образів, костюмів та прикрас, стилістом, іміджмейкером є Катерина Потлова.
Участь у заході також взяли виконуючий обов’язки голови РДА Олексій Данчин, заступник голови РДА Тетяна Волотовська, Вишгородський міський голова Олексій Момот, секретар Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова, директор Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко, начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Золотоверх, директор Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» Іван Вікован та голова правління «Вишгородської місцевої федерації роботодавців у сфері туризму» Крістіна Коваль.