Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Середа
22 Січня
мін. +1°
макс. +4°
Презентація дитячої книжки «Латушо»

Сьогодні у малій залі адміністративної будівлі відбулася презентація дитячої книги «Латушо» автором якої є письменник Сергій Сучок (Скарбник).
Латушо – це тепла і затишна історія про веселих героїв – мешканці чарівного лісу, про дружбу, підтримку і пошук відповіді на важливе питання: хто ти є насправді – допоможе зануритись у світ казки і спробувати знайти шлях до істини. Для дітей і дорослих, які пам’ятають, як це – бути дітьми.
Інформація про Автора: Сергій Скарбник – народився і живе у Вишгороді, громадський діяч, письменник, продюсер, кандидат економічних наук, програміст, математик, президент громадської організації “Скарбниця проектів”. Письменництвом займається понад 15 років. А серед виданих книжок є як нехудожні твори – монографія “Комерційні банки: моделі та прогноз”, англомовне видання “Mathematica data analysis”, так і художні твори – оповідання в альманаху “Повна темрява” (25 українських страшних історій), та понад 10 казок для дітей різного віку, які ще не були видані.
За словами автора книга народилася давно, ще у 2008 році і терпляче чекала, щоб вийти у світ. Це перша книга з серії «Казки для диво-дітей», яку він започаткував для того, щоб через казку поговорити з дітьми про важливі речі. Загалом в цій серії планується видати 5 книжок.
Під час презентації, автор провів з дітьми майстер-клас на якому поділився секретами складання казки. Переможець майстер-класу отримав від Скарбника подарунок – книгу з автографом.