Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Середа
22 Січня
мін. +1°
макс. +4°
Увага! Триває всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно»

Студенти переможці отримають грошові винагороди в розмірі до 100 000 грн. 

Студентів Київських закладів вищої освіти та здобувачів вищої освіти зі всієї України запрошується до участі в конкурсі «Розумним Бути Модно». Автори кращих робіт отримають грошові винагороди. Організаторами передбачено три призових місця. 

Стати учасником має змогу кожний студент, незалежно від форми навчання, факультету або спеціальності. Це може бути механік або юрист, економіст або журналіст та представники всіх інших спеціальностей. Але лише ті студенти, які навчаються в державних закладах вищої освіти Київщини, які підтримали соціальну програму мотивації сучасної молоді та стали учасником конкурсу. Ознайомитися з переліком ЗВО-учасниками конкурсу пропонуємо за посиланням.

Для участі конкурсанту пропонується написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Авторів кращих робіт визначають не організатори, а представники ЗВО зі всієї України, які сформують незалежне журі. Тому кожний конкурсант може розраховувати на максимально незалежне оцінювання. 

Грошові гранти в повному обсязі виділені організаторами – «Open Media Group» та медіа ресурсами: