Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Понеділок
09 Грудня
мін. +1°
макс. +6°
ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОСТИСЛАВА КИРИЧЕНКА З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя.
1 вересня в українському суспільстві вже став по-справжньому всенародним святом, адже до нього причетні усі – школярі, студенти, педагоги, батьки.
Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують країною знань майже 1300 першокласників Вишгородського району. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель.
Бажаю всім школярам, студентам у новому навчальному році підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Шановні батьки та вчителі! Саме на ваших плечах лежить відповідальність за виховання здорової й освіченої молоді, яка в подальшому розвиватиме та зміцнюватиме нашу державу.
Нехай нинішній начальний рік пройде під знаком активної співпраці шкільної спільноти, громади і влади, буде мирним і принесе заслужені перемоги!
Зі святом всіх!