Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
21 Вересня
мін. +6°
макс. +9°
«Велике будівництво» завершило більше 500 об’єктів соцінфраструктури, майже 1000 – у роботі – Тимошенко

Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» дала старт масштабному оновленню соціальної інфраструктури. За 500 днів програми зроблено і введено в експлуатацію 575 об’єктів, розповів заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко (на фото) під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація».

Про це повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації (КОДА).

«У роботі в 2021 році перебувають 959 об’єктів «Великого будівництва», – повідомив він, додавши, що таких показників вдалося досягнути завдяки фінансовій децентралізації окремих територіальних громад.

Зокрема, протягом 2020 року було реконструйовано або побудовано 119 шкіл. У 2021 році будується ще близько 100 шкіл. У 2020 році роботи охопили також близько 100 садочків, цього року триває створення 67 нових дитячих садочків.

»Ми не робимо школи, садочки або лікарні тільки у великих містах. Це сільські школи. Тобто це новий рівень того, де перебувають наші діти», – зазначив Тимошенко.

За словами Тимошенка, програма розширюється на нові напрямки. Ще один проєкт у рамках президентської програми, який планується реалізувати у майбутньому – оновлення 100 ДЮСШ та 18 спортивних інтернатів.

»Ми дійсно знайшли, що в Україні практично в кожному регіоні є спортивні інтернати, де навчаються діти, і фактично потім ідуть у професійний спорт. Вони дійсно в жахливому стані. Саме тому буквально вчора ми завершили узгодження концепції розвитку цих інтернатів та починаємо їх реконструкцію», – сказав заступник голови ОП.

У розробці перебуває і новий проєкт парків дозвілля. За завданням Президента Зеленського, у кожній ОТГ має бути створений новий сучасний парк, де можуть відпочивати люди.

»Зараз Офіс Президента разом з Кабінетом міністрів і разом з кожною громадою нашої країни готує цей проєкт для того, щоб уже наприкінці цього року ми почали робити нові парки і дійсно у 2022 році ми в активній фазі збудували у кожній громаді новий парк дозвілля. Це завдання Президента і держави – надати якісні послуги, якісне дозвілля для наших мешканців», – наголосив координатор «Великого будівництва».