Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
21 Вересня
мін. +6°
макс. +9°
Голова районної ради взяла участь у оперативній нараді Вишгородської районної держадміністрації

30.07.2021р. відбулася чергова оперативна нарада Вишгородської районної державної адміністрації з установами, організаціями, закладами, які забезпечують функціонування Вишгородського району під головуванням в.о. голови ВРДА Олексія Данчина та за участі голови Вишгородської районної ради Ірини Правдивої.

Перед початком наради керівники району вручили подяку Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» за особистий вагомий внесок в організацію святкування Дня Хрещення Київської Русі начальнику  відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спортуВишгородської РДА Вікторії Добровольській.

Звертаючись до присутніх після вручення подяки, голова райради Ірина Правдива зауважила, що збереження і примноження традицій має бути постійно в полі зору керівників району і громад, адже саме це єднає покоління і сприяє утвердженню духовних і моральних цінностей.

Керівники установ, організацій та закладів доповіли про ситуацію в районі по своїх напрямках. Зокрема, за тиждень в районі стались наступні події:

До Вишгородського районногоуправління поліції надійшло 546 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення. З них із ознаками кримінального правопорушення – 29, встановлено9 осіб. У середньому за добу до Вишгородського районного управління поліції надходило 78 повідомлень. Виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності (з 22.07 по 29.07.2021) – 171 правопорушника.

На території Вишгородського району за тиждень зареєстровано 12 повідомлень про пожежі (9 трав’яний настил, 3- сміття).

До КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради за тиждень звернулося 2204 пацієнти. Виїзними бригадами медиків здійснено 96 виїздів. Вакцинація населення відбувається у плановому режимі. З початку періоду вакцинації отримали дозу вакцини – 16106особи.

До Петрівського медичного консультативно-діагностичного центру звернувся 161 пацієнт, з них 40 дітей, на денному стаціонарі перебуває 9 осіб.

Вишгородська станція екстреної медичної допомоги за тиждень здійснила 300 виїздів, з них 21 Вишгородська громада , 14 – Поліська громада, 67 Іванківська громада. Сталося 2 ДТП, 6 потерпілих. Госпіталізовано: 106 (Вишгородська громада – 71, Поліська – 6, Іванківська – 29).

До лікарів сімейної практики за тиждень звернулося 4965 особи (Поліська ТГ – 142, Іванківська ТГ – 1185, Славутич – 434). З них з підозрою на Covid-19 – 35 осіб , в тому числі 5 – Поліська громада, 13  –  Іванківська громада,   загалом підтверджено 19 діагнозів по району. Окрім того, здійснено 154 виїзди кабінету невідкладної допомоги, в тому числі в тому числі 40 –  Іванківська громада, 21 – Славутицька.

– По району проведено 27 999 щеплень, за тиждень – 3532.  

– У районі госпіталізовано 203 осіб, з них 8 у важкому стані. За тиждень народилося 15дітей (8 дівчаток та 7 хлопчиків). Всі заклади охорони здоров’я забезпечені засобами індивідуального захисту

Олексій Данчин представив нового керівника Вишгородського районного управління ГУ «Держпродспоживслужби» в Київській області   Анатолія Авраменка.

До учасників наради також звернулася голова районної організації Товариства Червоного Хреста Світлана Рулевська  з проханням активізувати співпрацю Товариства та установ, організацій і закладів, а також наголосила на необхідності поміняти членські квитки.