Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
21 Вересня
мін. +6°
макс. +9°
В ДИМЕРСЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ ВАКЦИНАЛЬНА КАМПАНІЯ

Як повідомляє Димерська громада, активно триває вакцинальна кампанія жителів громади проти COVID-19.

«З 26 липня дозу вакцини отримали вже 170 людей. Проміжок між першим та другим етапом вакцинації триває від 21 до 28 днів залежно від виду вакцини»,- йдеться в повідомленні.

Також селищна рада повідомляє, що на території громади функціонує 5 пунктів щеплення при амбулаторіях, 4 з яких забезпечені вакциною CoronaVac (Китай).

Для мешканців с. Богдани, с. Рихта, с.Сухолуччя та  с.Толокунь, Димерською селищною радою було організовано підвіз  до амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що в с. Ясногородка (вул.Колективна,16).Завдяки цьому  вакциновано 20 осіб.

«Тим громадяни, які хочуть отримати щеплення вакциною Moderna (Іспанія), потрібно попередньо записатися до сімейного лікаря (тел.0442946045), з яким підписано декларацію, і прибути до пункту вакцинації у смт. Димер (КНП «Димерська центральна лікарня») у той день і час, коли повідомить лікар. Цю вакцину отримали при щепленні вже 45 осіб», – інформує селищна рада.

Також зазначається, що особи, які не мають можливості фізично дістатися пункту проведення щеплення, можуть записатися до старости свого населеного пункту на підвіз.

ПУНКТИ ВАКЦИНАЦІЇ мешканців Димерської селищної територіальної громади :
– смт. Димер вул. Революції, 320 (Moderna (Іспанія+ CoronaVac (Китай)
– с. Демидів вул. Васильєва, 32 (CoronaVac (Китай) 
– с. Катюжанка вул. Поштова, 20 (CoronaVac (Китай)
– с. Ясногородка вул. Колективна, 16 (CoronaVac (Китай)
– с. Литвинівка вул. Лесі Українки, 10В (CoronaVac (Китай)