Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
30 Листопада
мін. -1°
макс. +4°
ФАХІВЦІ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕЛИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ПІРНІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

У зв’язку з останніми реформами в системі організації роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, виникла термінова потреба покращити доступність послуг центрів зайнятості для жителів новостворених територіальних громад.

Вишгородська районна філія Київського обласного центру зайнятості активно співпрацює з територіальними громадами: керівництво та фахівці філій систематично виїжджають в ТГ з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місцевому населенню.

Так, 21 липня 2021 року провідні фахівці з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Вишгородської районної філії КОЦЗ Тетяна Середа та Юлія Кивгило відвідали Пірнівську сільську раду.

Громадян, які прийшли до них на консультацію, було проінформовано про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема про порядок реєстрації безробітних, умови участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, можливості електронних сервісів тощо.

Роботодавці отримали інформацію щодо елетронної подачі звітів 3-ПН та створення ектронних кабінетів на сайті Державної служби зайнятості.

ДЖЕРЕЛО: Вишгородська районна філія Київського обласного центру зайнятост