Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Вівторок
30 Листопада
мін. -1°
макс. +4°
НОВИНИ ГРОМАД: ПРО КЛЮЧОВІ ПРОЄКТИ, ЩО РЕАЛІЗОВУЮТЬСЯ У СЛАВУТИЧІ

Про ключові проєкти, що реалізуються у місті, розповів міський голова Юрій Фомічев на черговій апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів міськради та комунальних підприємств.

Про це у мережі Фейсбук написала офіційна сторінка Славутицької міської ради.

«Славутич  стає лабораторію безбар’єрних рішень, і це не тільки пандуси. Безбар’єрність – це про всіх нас, про сучасні інформаційні технології, економіку, про якість і комфорт життя. У Національній стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні визначено шість напрямків безбар’єрності: фізична (доступ до інфраструктури), інформаційна (доступ до інформації в різних форматах), цифрова (доступ до всіх послуг онлайн), суспільна (доступ до активної участі в суспільному житті), освітня (доступ до активної участі в суспільному житті), економічна (доступ до працевлаштування та підприємництва). Ініціатива безбар’єрності спрямована на літніх людей і  батьків з маленькими дітьми, молодь,  дітей та дорослих з інвалідністю,  жінок. 

Відбулося засідання Ради безбар’єрності на якому було погоджено План  з реалізації   Стратегії. Ухвалений План  передбачає понад 250 ініціатив, що мають бути втілені в найближчі два роки. Серед усіх заходів міністерства спільно визначили сім пріоритетних проєктів. У Славутичі все повинно бути зручним, адже  безбар’єрність дорівнює комфорт, безбар’єрність дорівнює можливості» – зауважив Юрій Фомічев.

Коротко зупинився міський голова на основних ремонтах, що відбуваються у Славутичі:

▪️Виконані роботи по заниженню тротуарів (проспект Дружби народів, вулиця Курчатова).

▪️Завершується ремонт у Інклюзивно-ресурсному центрі.

▪️На два роки розрахований масштабній проєкт «Славутич – міжрегіональна велорекреація для оздоровлення та відпочинку». 

▪️Активно проводиться реконструкція басейну «Дельфін».  Залучені три джерела фінансування. Левова частина – кошти Державного фонду регіонального розвитку, субвенція соціально-економічного розвитку та місцевого бюджету. Замовником є Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, роботи виконує підрядна славутицька організація  ТОВ «Буденергомонтаж». Для міста це робочі місця і податки.

▪️ За графіком проходять ремонтні роботи приміщень  приймального   відділення лікарні. На 90%  виконані демонтажні роботи, на 70%  – заміна вікон.  

▪️Розпочнеться ремонт покрівлі у спортивному комплексі «Олімпієць».

Також, родовжується робота з реалізації проекту «Славутич – мала культурна столиця України».  Культурні події міста впливають на економіку, адже інвестори, що хочуть реалізувати свої стартапи, цікавляться і рівнем розвитку культури.