Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
П’ятниця
15 Листопада
мін. +2°
макс. +7°
ІНСПЕКТУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ

Голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та виконуючий обов’язки голови Вишгородської РДА Олексій Данчин проінспектували об’єкти соціальної інфраструктури, які ремонтуються за кошти районного бюджету.

Першим об’єктом, який відвідали очільники району, була Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. У 2018 році за кошти районного бюджету у школі зроблено термомодернізацію та капітальний ремонт фасаду, а до 2021 року буде проведено капітальний ремонт всередині школи із заміною повністю всіх мереж, оновленням меблів та обладнання. З кожним роком у школі покращуватимуться умови для навчання та розвитку, починаючи від їдальні та кухні з новими поверхнями для готування, і закінчуючи коридорами.

У селі Новосілки оглянули процес реконструкції з прибудовою спортивного залу та двох класів Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. У школі вже зроблено термомодернізацію та капітальний ремонт фасаду, у вересні буде встановлено нову модульну котельню, яка повністю обслуговуватиме заклад.

Також, очільники району перевірили хід реконструкції приміщення Комунального підприємства «Вишгородська центральна районна аптека №23», де в подальшому буде розміщена й амбулаторія первинної медико-санітарної допомоги. Таким чином будуть зроблені кроки щодо вирішення проблеми браку приміщень для сімейних лікарів.