Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
17 Жовтня
мін. +10°
макс. +22°
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ “ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ”

Відповідно до ч. 7 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Закону України «Про освіту», ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 2 рішення районної ради від 18.10.2018 № 490-32-VII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району», на підставі Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району в новій редакції, затвердженого рішенням районної ради від 20.06.2019 № 631-38-VII, з метою заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Вишгородського району:

 

  1. Оголосити конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Вишгородського району, а саме:
  1. Оприлюднити дане розпорядження та оголошення про проведення конкурсу у засобі масової інформації, що розповсюджується на території району, та на офіційному веб-сайті районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Ганіцьку М.С.

 

 

 

Голова ради                                                                             Р.М. Кириченко