Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
17 Жовтня
мін. +10°
макс. +22°
ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

В четверг , 20 червня , голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко провів засідання чергової тридцять восьмої сесії районної ради.

В ході сесії взяли участь голова Вишгородської райдержадміністрації Вячеслав Савенок, заступники голови райради Марина Ганіцька, керівники відомств і структурних підрозділів РДА, органів місцевого самоврядування.

Під час сесії депутати прийняли подані РДА зміни до бюджету на 2019 рік. Додаткові кошти виділять на фінансування соціальної сфери, будівництво та ремонт соціальних об’єктів.

Голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко разом з присутніми привітали депутатів Вишгородської районної ради: Тарасенко Оксану Володимирівну та Клюзка Івана В’ячеславовича з отриманням подяк від Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Київської області, високий професіоналізм та активну громадську позицію.

На порядок денний було винесено 45 питання, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісіях та колегії районної ради.

З розглянутих питань порядку денного сесією прийнято відповідні рішення.