Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
24 Червня
мін. +23°
макс. +35°
Екологічна комісія Київської обласної ради розглянула питання, що стосуються Вишгородського району
Про засідання   комісії з питань екології, природокористування, мисливства, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Київської обласної ради інформує на своїй сторінці у Фейсбук депутат обласної ради Андрій Пещерін https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=316748960161296&id=100054785822597
Зокрема, депутат зазначає: “До ініціювання деяких з них я був безпосередньо дотичний:
⁃ Надважливим питанням залишається погіршення екологічного стану водойм та неналежне водокористування деякими суб’єктами господарювання. Екологічна комісія повністю підтримала нашу з Хвиче Мепаришвилі пропозицію з активізації дій в цьому напрямку та по деяких конкретних заходах. Прийняте рішення по створенню тимчасової депутатської комісії з вивчення стану водних об’єктів та напрацюванню пропозицій для створення нової Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року, адже її дія завершується вже цього року.
⁃ Для вишгородців буде цікаво, що на мою пропозицію в склад терміново-необхідних заходів було включено реконструкцію ливневої каналізації в місті Вишгород.
⁃ Підтримано нашу пропозицію щодо інвентаризації та паспортизації водойм, адже бюджети щороку недоотримають мільйони гривень через безлад в їх оренді.
– Розглянуто та підтримано моє звернення щодо грубого порушення ТОВ «Комплекс АГРОМАРС» («Гаврилівські курчата») вимог законодавства про охорону земель та збереження навколишнього природного середовища (черговий випадок стався нещодавно в с. Жукин Вишгородсткого району та був зафіксований головою Пірнівської Сільської Ради Книжниковим С.О. та громадськими активістами на чолі з Побідаш І.М.)
Вдячний депутатам екологічної комісії та особисто її новому очільнику – Титикало Роману Сергійовичу, що детально розглядають та підтримують важливі для Київщини питання. Виглядає так, що комісія працює зараз дійсно не для галочки, а для захисту інтересів громад”.