Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
24 Червня
мін. +23°
макс. +35°
Про проблеми районних рад говорили на Конгресі при Президентові України

Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов попросив в Офісу Президента України термінового вирішення проблем, що сьогодні існують на субрегіональному рівні місцевого самоврядування.
Як інформується на сайті Української асоціації районних та обласних рад https://uaror.org.ua/?p=22277  , про це він зауважив на засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
«Щодо стратегічних проблем, то необхідно внести зміни до Бюджетного кодексу, де визначити склад доходів районних бюджетів та випасати повноваження під які можуть надаватись ресурси для їх виконання», — зазначив Президент УАРОР.
«У свою чергу тактичним та терміновим питанням є надання субвенції на виплату зарплатні працівникам апаратів чинних районних рад та заборгованостей працівникам ліквідованих районних рад», — додав Сергій Чернов.
Про ситуацію з виділенням субвенції Президент України Володимир Зеленський поцікавився в Заступника Керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, який зазначив, що це питання найближчим часом буде доопрацьованим.