Вишгородська районна рада
Офіційний веб-сайт
Четвер
17 Жовтня
мін. +10°
макс. +22°
Урочисте відкриття Старопетрівської та Ясногородської амбулаторій

Сьогодні, 18 березня, у Вишгородському районі відбулося урочисте відкриття новозбудованих приміщень Старопетрівської та Ясногородської медамбулаторій.

У рамках робочої поїздки до Вишгородського району, до урочистостей долучився Віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, народний депутат України Ярослав Москаленко, голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, голова Вишгородської райдержадміністрації Вячеслав Савенок, заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганіцька, депутат Київської обласної ради Олександр Горган, депутатський корпус,представники ЗМІ, мешканці громад.
Виступаючи перед мешканцями сіл, що зібрались біля новозбудованих приміщень, Олександр Терещук висловив вдячність районному та місцевому керівництву, громадам, адже лише, дякуючи спільним зусиллям влади і громади, вдалося реалізувати завдання Президента України щодо доступності медицини. Сьогодні відкрито дві амбулаторії, а всього в області споруджується 17 таких медичних закладів.
Чотири з них будуть здані в експлуатацію вже найближчим часом, а решта – протягом півроку.
Особлива ознака медичних закладів, які сьогодні введено в експлуатацію – Старопетрівської та Ясногородської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, – в тому, що параметри так званої телемедицини дають можливість дистанційно отримувати консультації з обласної лікарні, а в майбутньому – і з провідних медичних спеціалізованих установ.
Керівники медичних закладів Валентина Герез та Анатолій Рутян, проводячи для гостей екскурсію новозбудованими приміщеннями, із задоволенням відзначали, що медпрацівники отримали чудову можливість надавати пацієнтам якісну медичну допомогу.
Мешканці Старих Петрівець та Ясногородки, користуючись нагодою, звернулись до обласного та районного керівництва, депутатів та Віце-прем’єра зі своїми пропозиціями щодо розширення надання медпослуг.
В обох селах висловили пропозиції щодо облаштування кабінету стоматолога.
Для обох медзакладів закуплено нові автівки, що дасть можливість оперативно виїжджати на виклик. Крім того, приміщення медзакладу в селі Ясногородка передбачає ще й житло для медичного працівника, що вирішує проблему кадрового забезпечення.
«Отож, як бачимо, розроблена Стратегія розвитку Вишгородського району, сьогодні дає реальні результати, які працюють на забезпечення покращення обслуговування в усіх сферах», – зауважив народний депутат України Ярослав Москаленко.
Коментуючи подію, Ростислав Кириченко наголосив, що такі соціально значимі проекти особливо важливі для району, адже йдеться про охорону здоров’я мешканців Вишгородщини, і влада й надалі стоятиме на таких позиціях, акцентуючи свою увагу на потребах людей.
Ростислав Кириченко Ярослав Москаленко Марина Ганицкая Олександр Горган Ігор Биховченко Микола Артеменко Оксана Морозова